Інтерв’ю із розробниками WeStudy — мультисервісної платформи для створення та продажу курсів

 | 20.23

Сьогодні ми будемо спілкуватися із розробниками мультисервісної платформи для інфобізнесу WeStudy. З нами на зв’язку два із чотирьох братів Рижкових – засновників компанії ТОВ «ВіСтаді». 

Ростислав – головний директор та програміст компанії, з нього і почнемо.  

Розкажіть, про що ваша платформа.

Ми створили  мультифункціональну цифрову платформу для ведення інфобізнесу: запуску, продажу та проведення онлайн-курсів та тренінгів. Ми інтегрували багато сервісів в єдиний електронний кабінет: система CRM, віртуальне навчальне середовище із потужним функціоналом (зберігання матеріалів та відео на захищеному хмарному сховищі, тестування із підтримкою фото та відео відповідей, налаштування розкладу, стоп-уроки, інтеграція з YouTube, Zoom, Google Meets, Microsoft Teams, створення та оцінка завдань, відстежування прогресу навчання), телеграм бот, розсилки електронних листів, месенджер, система автоматизованої оплати, конструктор сайту.

Яка модель монетизації у Вашої платформи?

У нас підписка за користування. Наші ціни найдемократичніші на ринку. Мало того, місяць безкоштовного періоду користування в пакеті «Елітний». Після місяця безкоштовного користування клієнти обирають, чи залишатися на цьому тарифі, чи переходити до «Базового» чи «Елітний+».

Як з’явилась ідея створити ваш сервіс, що стало причиною/стимулом?

Ми багато думали про створення окремого сервісу для інфобізнесу, проте здебільшого продовжували працювати над проектами цифровізації державних університетів України. Стимулом для WeStudy Online став початок війни в Україні. На нашу думку, користуватися програмними продуктами, які було розроблено в країні агресорці — неприпустимо і аморально для українця. Проте не завжди є технічна можливість перейти на нормальні аналоги з відповідними функціональностями — бо їх зазвичай просто немає на нашому ринку, чи вони дуже складні в опануванні через відсутність української локалізації та інші фактори. Тому ми вирішили створити сервіс, який би максимально задовольняв саме український інфобізнес. Створено українцями для українців.

WeStudy htua video

Ми знаємо, що у Вас вже багато клієнтів, достатньо відомих онлайн шкіл запустилися на WeStudy. Але що саме кажуть Ваші клієнти?

З моменту запуску проекту, я не пригадаю дня, щоб у нас не відбувалося реєстрації на платформі. Різне кажуть. Щоб всього зараз не переказувати, деякі відгуки та посилання на інфобізнеси з Вашого дозволу можемо розмістити в додатку до текстового варіанту інтерв’ю. Від себе особисто і нашої команди взагалі я б хотів висловити свою щиру подяку нашим любим клієнтам за терпіння, розуміння та підтримку нашого сервісу. Особливо першим клієнтам, з якими ми разом виходили на MVP – Ви підказували нам, що треба, змогли довіритися нам і, сподіваюся, ми здійснили ваші очікування. Ми прислухаємося до побажань клієнтів і намагаємося максимально швидко налаштовувати ті функціональності, які наразі є актуальними і затребуваними. Я до сих пір згадую той день, коли перша клієнтка зробила підписку на три роки – максимально можливий термін. Це довіра. Найвища оцінка нашій роботі. І це не одиничний випадок, скажу по секрету…

Так, наші клієнти знають – якщо ми пообіцяли що незабаром вийде оновлення – то значить воно обов’язково вийде. Якщо брати ті функціональності, що були на початку MVP та зараз – то просто небо і земля. Наші клієнти та клієнтки перевіряють наші обіцянки на практиці. За це ми їх і любимо, і сподіваюся, вони нас також.

Розкажіть, що у вас змінилося з моменту виходу на MVP. Які оновлення ви вже зробили?

У нас кожен тиждень по два-три оновлення. Все вже й не перелічу. Проте із таких потужних що нещодавно були:

  • підключили 4 платіжні системи (LiqPay, Monobank, WayForPay, Fondy);
  • налаштували систему виділених серверів – для безпечного зберігання даних клієнтів;
  • налаштували багатоетапну систему доступів для менеджерів;
  • встановили систему сортування юзерів за групами та мітками;
  • переробили менеджер курсів – наш відділ UI/UX без перебільшення дива створив там.

Все не перелічиш, одним словом.

Які оновлення ще плануються?

Дуже багато чого планується. Не все можна і розповідати. Але з того, що ось-ось повинно вийти:

Конструктор сайту. І це не просто оновлення буде, це реально новий сервіс. Потужний, який може і буде жити своїм окремим життям, але буде входити в наші вже визначені тарифи WeStudy. Зараз всі наші зусилля на цей проект. Лендінг сайту, лендінги курсів – це все заграє новими фарбами. Воно і зараз достатньо гарно все виглядає, але тільки уявити можна що це буде з тими можливостями, що відкриються із новим конструктором сайту!

Ще одне оновлення, яке можна анонсувати і воно планується невдовзі після конструктору сайту – це Кабінет Партнера WeStudy. Це буде головним інструментарієм для партнерської програми. Кожен бажаючий користувач зможе пройти авторизацію та зареєструватися у якості партнера і отримати унікальне партнерське посилання, за яким будуть фіксуватися клієнти, яких долучив цей партнер. Умови партнерської програми наразі не розголошуються, проте я від себе скажу – що це буде більше ніж прийнятно. Партнер буде отримувати відсоток з платежів в період до року підписки клієнта, якого було приведено цим партнером. Розподіл платежів буде відбуватися прозоро, через партнерські можливості платіжної системи Fondy.

На завершення, що б ви ще хотіли анонсувати?

 

Ми прийняли рішення запровадити онлайн спілкування через трансляції на YouTube та інших ресурсах кожної п’ятниці, о 19.00. Час може змінюватися, про що ми будемо повідомляти окремо. На даних трансляціях ми вживу будемо розглядати різні цікаві кейси, розповідати про оновлення, вчити користуватися функціональностями, відповідати на запитання клієнтів і просто спілкуватися із ними. Тому ми всіх запрошуємо долучатися до нашого каналу WeStudy в YouTube, підписуватися на нього та слідкувати за цікавими відео та трансляціями.

WeStudy htua video

Тут у нас декілька запитань від глядачів трансляції.

Чи входять в тарифи конструктор сайту та дисковий простір. Скільки простору закріплено за тарифами?

Так, в наші тарифи входять як конструктор сайту, так і CRM система, редактор курсів. В базовому тарифі у нас 25 гігабайт простору, в Елітному – 150 гігабайт, в Елітному+ 350 гігабайт.

Наступне питання: як можна опанувати вашу платформу?

 

Насправді, ми багато працювали над юзер-френдлі інтерфейсом. Інтуїтивно можна опанувати. Проте на всяк випадок ми створили ще й безкоштовні курси по роботі з нашою платформою. На них дуже легко підписатися – після реєстрації в персональному кабінеті просто оберіть вкладинку «допомога» та перейдіть за посиланням на лендінг курсів по роботі з платформою. Курси ми розробляли таким чином, що кожна лекція – це як окрема відповідь на поширене питання. Таким чином, немає необхідності проходити всі лекції курсу, а просто обирати ті, по яким наразі є питання.

На завершення, нагадуємо що продовжити спілкування із розробниками може кожен зацікавлений — щоп’ятниці о 19.00, під час трансляцій каналу WeStudy

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.