Acer оголосила ціну та дату старту продажів електро-велосипеду ebii SmartBike зі штучним інтелектом

 | 08.00

Acer ebii

У березні Acer анонсувала електричний велосипед з назвою ebii SmartBike. Тепер компанія оголосила вартість і дату старту продажів.

Розганяється він до 25 км/год, оснащений безповітряними шинами, 360-градусним освітленням і 160-мм гідравлічними дисковими гальмами, а також здатний проїхати до 110 км на одному заряді. На повну зарядку акумулятора потрібно 2,5 години.

Вага ebii SmartBike становить близько 16 кг. За словами представників виробника, велосипед з електромотором підходить для людей зростом 145-185 см.

Налаштування реалізовані за допомогою фірмового застосунку ebiiGO: тут можна отримати інформацію про час автономної роботи, рекомендовані маршрути, розблокувати і заблокувати велосипед. Крім цього, транспорт має сигналізацію та автоматично блокується, коли під’єднаний смартфон залишає зону транспорту.

Здебільшого ШІ у софті байка вивчає особисті вподобання водія і перемикає передачі залежно від дорожніх умов, щоб уникнути зіткнень.

Електровелосипед ebii SmartBike надійде в продаж у країнах Європи, Близького Сходу й Африки у вересні з початковою ціною 1999 євро. Ціна та доступність в Україні будуть анонсовані згодом.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.