Ajax Systems почала продажі свої продуктів в Уругваї

 | 09.00

Ajax FireProtect Plus

Компанія Ajax Systems повідомила про розширення географії доступності її пристроїв. Починаючи з листопада 2022 року, компанія пропонує свою лінійку бездротових продуктів Ajax Jeweller в Уругваї через офіційного партнера та дистриб’ютора в регіоні — Microfal.

MICROFAL S.A. — це уругвайська компанія з понад 25–річною історією, яка займається імпортом та гуртовою дистриб’юцією електронних систем безпеки. Сьогодні компанія Microfal є одним з основних дистриб’юторів у країні.

Наразі компанія пропонує понад 70 пристроїв для охорони приміщень та вулиці. Серед них датчики руху, пожежі та затоплення, хаби, сирени, ретранслятори, клавіатури, тривожні кнопки, а також пристрої для домашнього комфорту та продуктивності.

Нещодавно Ajax Systems отримала сертифікати FCC та IC. Це дало змогу вийти на нові ринки, де використовується діапазон частот 915 МГц. Завдяки цьому у 2022 році компанія змогла розширити географію присутності — на ринках Латинської Америки, США, Канади, Австралії та Південно-Східної Азії.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.