AliExpress заблокував продажі дронів DJI і Autel клієнтам з росії

 | 07.00

Квадрокоптер серии DJI Phantom

Китайскі компанії по різному ведуть себе після початку війни України з росією. Офіційно відомий виробник коптерів DJI і припинив діяльність на росії ще у квітні 2022 року. Проте ніщо не заважало росіянам купувати БПЛА на сторонніх сайтах і керувати пристроями через фірмовий застосунок. Не кажучи вже про державні поставки дронів напряму з Китаю.

Тепер стало відомо, що AliExpress забрав можливість купляти дрони DJI і Autel для пеерсічних росіян. Товари відображаються в результатах пошуку, але коли користувач намагається відкрити якусь позицію, сайт видає помилку і пише, що «Такої сторінки не існує»‎.

Російське видання Mash додає, що дрони, які вже були замовлені, матимуть обмежену функціональність. Про що конкретно йдеться, не уточнюється.

DJI також обмежила доступ до своїх застосунків для мешканців росії. Усі фірмові програми DJI, DJI GO DJI Fly та інші, які були розміщені в російському AppStore, видалені. Щоправда пишуть про те, що у випадку використання програми встановленої до моменту блокування, вона продовжить працювати.

Техпідтримка китайського виробника не може допомогти і каже, що DJI не працює з клієнтами з росії.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.