Amazon показав робота-маніпулятор Sparrow для виконання рутинної роботи на заводах

 | 12.00

Amazon Sparrow

Amazon презентував робота Sparrow, який являє собою роботизований маніпулятор. Він призначений для виконання рутинної роботи на заводах. Презентація відбулася в рамках конференції Delivering The Future.

Amazon повідомляє, що для переміщення продукції роботизована рука залучить штучний інтелект і машинний зір.

Причому пристрій може переміщати предмети різної форми та розміру. Зокрема, комплект постільної білизни, настільну гру і банку вітамінів. За словами представників Amazon, Sparrow у змозі ідентифікувати приблизно дві третини товарних запасів компанії. Попередні покоління роботів могло підіймати тільки коробки однакової форми, але з різними габаритами.

Amazon Sparrow

Впровадження технологій, включно з Amazon Sparrow, не відбере роботу у людей. Компанія не скорочуватиме кількість робочих місць, а співробітники, роботу яких виконуватиме робот, зможуть зосередитися на інших завданнях.

Amazon також заявила, що технологія може підвищити безпеку на робочому місці. Але Центр журналістських розслідувань може з цим не погодиться. Аналіз показав, що на складах компанії з роботами рівень травматизму вищий, ніж на об’єктах без автоматизації.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.