Amazon працює над грою за мотивами «Володаря перснів» в жанрі MMO

 | 14.00

lord of the rings amazon mmo

Amazon Games і компанія Embracer Group Middle-earth Enterprises оголосили про розробку масової онлайнової гри за мотивами всесвіту «Володаря перснів». Події розгорнуться у відкритому світі Середзем’я, де будуть представлені історії та персонажі з книг Дж. Р. Р. Толкіна «Гобіт» та «Володар перснів».

Поки проект навіть не має конкретної назви. Розробкою займається студія Amazon Games Orange County, відома за проектом New World. Нову MMO випустять для ПК та консолей. Більше додаткової інформації обіцяють надати пізніше.

Amazon випустила серіал The Lord of the Rings: The Rings of Power, події якого відбуваються задовго до відомої трилогії та розповідають про ранній етап боротьби з Сауроном. Творче бачення авторів серіалу зі спаплюженим лором викликало багато негативних емоцій у фанатів. І загальні оцінки серіалу є досить низькими. Але це не завадило Amazon продовжити  «Кільця влади» на другий сезон.

Це не перша MMO за мотивами «Володаря перснів». У 2007 році було запущено онлайнову гру The Lord of the Rings Online від студії Turbine, Inc, яка жива і понині, але втратила колишню популярність.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.