Amazon зробив безкоштовним CodeWhisperer — помічник з кодування на основні штучного інтелекту

 | 13.00

Amazon CodeWhisperer

Amazon зробить свій помічник з кодування на основні штучного інтелекту безкоштовним. Інструмент CodeWriter тепер доступний для всіх, хто раніше зареєструвався для його використання.

Минулого року Amazon представила CodeWhisperer в якості попередньої версії для розробників, який можна використовувати в різних інтегрованих середовищах розробки (IDE). Серед них Visual Studio Code, для автоматичної генерації рядків коду на основі текстових підказок.

Спочатку цей інструмент був доступний тільки для клієнтів Amazon Web Services, але нещодавно оголошений безплатний рівень зробить його значно більш доступним для розробників, які не використовують AWS.

CodeWhisperer — це інструмент, який автоматично фільтрує потенційно упереджені або несправедливі пропозиції коду та позначає будь-який код, що нагадує навчальні дані з відкритим кодом.

Крім того, він оснащений функціями сканування безпеки, які виявляють вразливості в коді розробника і надають пропозиції щодо усунення будь-яких прогалин у безпеці.

CodeWhisperer підтримує кілька мов програмування, зокрема Python, Java, JavaScript, TypeScript, C#, а також Go, Rust, PHP, Ruby, Kotlin, C, C++, сценарії Shell, SQL та Scala.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.