AMD анонсувала технологію масштабування FidelityFX Super Resolution 3

 | 15.00

AMD FidelityFX Super Resolution 3

AMD анонсувала технологію масштабування зображення FidelityFX Super Resolution 3. Вона стане доступною для відеокарт компанії з наступного року.

Точних цифр немає, але є заява про понад дворазовий приріст частоти кадрів в порівняні з FSR 2.0. Наприклад, на презентації в ігровому рушію Unreal Engine 5 перехід з FidelityFX Super Resolution 2.0 на 3.0 збільшив fps з 60 до 112 к/с. Демонстрація була запущена на одній із відеокарт Radeon RX 7000-ї серії.

Крім того, до набору графічних драйверів Radeon Software Adrenalin буде додано функцію AMD HYPR-RX. Вона дозволить в один клік покращити продуктивність та затримку системи, активувавши FidelityFX Super Resolution та Radeon Boost. Інакше кажучи, це відповідь на зв’язку NVIDIA Reflex та DLSS. У Dying Light 2, наприклад, це забезпечить приріст частоти кадрів до 85% та зниження затримок на дві третини.

На тій же презентації AMD представила відеокарти AMD Radeon RX 7900 XTX та Radeon RX 7900 XT, які забезпечують високу продуктивність й енергоефективність для ігор з роздільною здатністю 4K і вище.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.