Android 14 отримає кастомізовані екрани блокування, а також генератор шпалер на основі штучного інтелекту

 | 17.00

Android 14

У рамках конференції Google I/O 2023 представники компанії розповіли про нові особливості мобільної операційної системи Android 14.

Android 14 отримує екран блокування, що налаштовується, на якому можна буде виводити годинник з різними стилями, а також ярлики застосунків. Це можуть бути ярлики швидкого запуску «Ліхтарика», Wallet, сканера QR-кодів та інших за стосунків, що часто використовуються.

Користувачі зможуть використовувати та вибирати смайлики, щоб створити фон із різними варіантами малюнка та кольору. При цьому смайли на шпалерах будуть реагувати на натискання.

Функція Cinematic Wallpapers дозволить створювати 3D зображення на базі будь-яких шпалер, аналогічно до того, як робить Google Photos. При цьому прямо на пристрої нейронні мережі можуть генерувати глибину зображення з ефектом паралакса. Ця функція почне з’являтися з наступного місяця. Першими доступ до неї отримають власники смартфонів Pixel.

Google підготувала функцію генеративних шпалер на базі ШІ. Користувач вибирає тему та може давати вказівки для створення унікальних шпалер. Ця функція з’явиться восени.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.