Apple не буде обмежувати сумісність USB Type-C в нових iPhone 15 зі сторонніми аксесуарами

 | 18.00

Apple iPhone 15

Одним із головних нововведень смартфонів лінійки iPhone 15 став порт USB-C, який прийшов на зміну фірмовому Lightning.

Знаючи строгість компанії до якості та стандартів протоколів, очікувалося що новий USB-C буде працювати тільки з обраними кабелями зарядки та передачі даних. Для цього компанія додавала в порти спеціальний чип, який розпізнавав сторонні аксесуари. Існуючий зоопарк генерацій та версій суттєво міг звузитися для використання з новими айфонами.

По чесноті, такий підхід мав і свої переваги, хоча сертифіковані кабелі коштували на порядок дорожче решти. Зате компанія могла гарантувати що її смартфони не будуть перегріватися, палати, вибухати, ну а серйозно — що пристрої компанії завжди безпечні.

З джерел інсайдерів стало відомо що iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro й iPhone 15 Pro Max оснащені абсолютно стандартним портом USB-C без будь-яких обмежень на кабелі або аксесуари. Усі наявні USB-кабелі, зарядні пристрої та аксесуари будуть нормально працювати з гаджетами.

Але при цьому деякі відмінності все ж є. iPhone 15 та iPhone 15 Plus обмежені швидкістю передачі даних USB 2.0 до 480 Мбіт/с, а моделі iPhone 15 Pro підтримують швидкість передачі даних USB 3 до 10 Гбіт/с.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.