5 переваг ноутбуків ASUS з OLED-дисплеєм

 | 06.30

ZenBook Series OLED_2021_Wallpaper

За останній рік технологія OLED активно почала застосовуватися у ноутбуках, піонером цього руху стала компанія ASUS, яка представила цілу низку моделей оснащених OLED-дисплеями.

Якість дисплею, що використовується у ноутбуці є одним з найважливіших параметрів. Тим паче для користувачів які багато проводять багато часу з ним, а також для тих хто працює с контентом. Найдосконалішою технологією на сьогодні є OLED, яка гарантує насичене й контрастне зображення. І стосується це не лише великих екранів телевізорів, а й ноутбуків. Так чому ж варто обрати ноутбук ASUS з OLED-дисплеєм?

Глибина чорного кольору

У дисплеях на базі матриці OLED кожен з пікселів випромінює світло, на відміну від рідкокристалічних дисплеїв звичайних ноутбуків, які зазвичай підсвічуються за рахунок 50–60 світлодіодів. Для відображення чорного кольору, піксель OLED вимикається, щоб дати максимально чорний колів. В результаті дисплеї можуть відтворювати глибокі відтінки чорного допоможе при великій градації темних відтінків, що дозволить відображати деталі непомітні на класичних дисплеях. Додатковим підтвердженням «кінематографічного» рівня дисплеїв в ноутбуках ASUS OLED є сертифікація VESA DisplayHDR True Black.

Реалістичні кольори

ASUS ZenBook OLED

Дисплеї ноутбуків ASUS OLED характеризуються охопленням 100% колірного діапазону DCI-P3. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими й реалістичними. Коректне відтворення кольорів важливе не тільки для дизайнерів, а й для інших професій, як наприклад редакторів фото, монтажу відео, тощо. OLED-дисплеї ноутбуків ASUS з сертифікацією PANTONE Validated гарантують точність відображення кожного відтінку.

Чіткість за будь-якої яскравості

ASUS ZenBook OLED

У звичайних рідкокристалічних дисплеях по мірі зменшення яскравості екрана погіршується рівень деталізації та якості відтворення кольорів. Ноутбуки ASUS OLED надають високу точність відтворення кольорів за будь-якого рівня яскравості. Таким чином при адаптації підсвітки до оточуючих умов, наприклад зниженням яскравості при настанні вечора, користувач зможе бачити все ті ж насичені кольори.

Плавність відображення

Дисплеї OLED в ноутбуках ASUS мають найбільш швидкий відгук серед будь-яких інших матриць, що використовуються у ноутбуках. Це забезпечує плавність відтворення і руху об’єктів у динамічних сценах, низькі затримки під час ігор на зразок шутерів. В робочих задачах це впливає на відтворення дрібних деталей, що найбільш помітно при прокручуванні тексту та списків.

На 70% менше синього світла

Нехай немає фундаментальних наукових підтверджень щодо впливу синіх відтінків на людину, синя складова світла спричиняє певний дискомфорт. Завдяки властивостям технології органічних світлодіодів, ноутбуки ASUS OLED випромінюють на 70% менше шкідливого синього світла. Це має підтвердження від незалежних лабораторій TÜV Rheinland і SGS. Що важливо: на відміну від традиційної фільтрації синього світла, відбувається незначний зсув спектру до менш шкідливої довжини хвилі, тому якість відтворення кольорів не погіршиться.

В своєму роді ноутбуки ASUS дуже вдало і оптимально використовують технологію OLED, надаючи справжній чорний колів і суміжні відтінки, класні передачу кольору, плавність відображення і низький рівень синього світла. Наразі моделі з ними відрізняються досить високою вартістю, однак з плином часу пристрої з OLED-дисплеями стають все доступнішими.

Ноутбуки ASUS OLED

ASUS ZenBook OLED

Модельна лінійка ноутбуків ASUS, оснащених дисплеями OLED, охоплює широкий перелік пристроїв для різних сценаріїв, як роботи так і розваг: від потужних пристроїв, орієнтованих на розробників мультимедійного контенту, до ультратонких і легких моделей для мобільного життя.

Ноутбук із двома екранами — ZenBook Pro Duo 15 OLED

ASUS UX582

Ноутбук ZenBook Pro Duo 15 OLED допомагає вирішувати щоденні задачі та роботу в певному сенсі, стильно. Це потужний пристрій усередині й елегантний зовні. Він оснащений сучасною мобільною платформою для продуктивної, творчої роботи, що доповнена сенсорним OLED-дисплеєм із роздільною здатністю 4K і підтримкою

HDR-контенту. Особливістю цієї моделі є додатковий 4K-екран ASUS ScreenPad Plus, який робить взаємодію з програмами ще більш зручною. До апаратного оснащення може бути включено топовий 8-ядерний процесор Intel Core i9 і відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3070 у дизайні для ноутбуків.

Корпус ноутбуку виготовлений із легкого магній-алюмінієвого сплаву з обробкою небесно-блакитного кольору. На кришці дисплея привертає увагу асиметричний дизайн орнаменту з тонких концентричних кіл, що є візитівкою всіх пристроїв серії Zenbook. Такий елегантний дизайнерський елемент надає оформленню ноутбука абсолютну унікальність – він не схожий на жоден інший.

Другий екран ScreenPad Plus при відкритті кришки ноутбука підіймається, розташовуючись під комфортним кутом для користувача. Цей сенсорний дисплей займає всю ширину корпусу, має високу роздільну здатність і чудову яскравість. Він доповнює основний OLED-дисплей ноутбука, даючи більшого простору для інструментів та відродження контенту. З обома дисплеями можна використовувати фірмовий активний стилус ASUS Pen, що розпізнає 4096 рівнів натиску. ASUS Pen – це активний стилус, за допомогою якого зручно малювати, записувати нотатки або робити анотації в будь-якому сумісному додатку.

В компанії кажуть, що ZenBook Pro Duo 15 OLED вже сьогодні дозволяє випробувати переваги технологій завтрашнього дня.

Ноутбук-планшет — ZenBook Flip 13 OLED

ASUS ZenBook OLED

ZenBook Flip 13 OLED – це універсальний пристрій, виконаний у компактному корпусі із OLED-дисплеєм, що оточений тонкою рамкою. Завдяки спеціальному шарніру дисплей може розкриватися на 360°. При товщині всього 13,9 мм знайшлося місце повноцінному набору роз’ємів. В апаратну конфігурацію моделі входить енергоефективний процесор Intel Core із інтегрованим відео-адаптером.

Художники, фотографи, дизайнери та інші користувачі, які працюють із зображеннями, оцінять можливості, що надаються сенсорним OLED-дисплеєм, адже завдяки підтримці стилуса ASUS Pen він підходить і для творчої роботи.

Оскільки багато користувачів сьогодні працюють віддалено — у режимі домашнього офісу, використовуючи як засіб спілкування відеозв’язок, інженери ASUS розробили технологію шумозаглушення, що використовує технології штучного інтелекту. Вона може фільтрувати фонові шуми, вирівнювати гучність окремих голосів під час конференц-дзвінків, а також усувати шуми й підсилювати голос співрозмовників із вхідного аудіопотоку.

Докладніше дізнатися про всі ноутбуки ASUS OLED можна за посиланням.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.