Огляд бездротової ігрової гарнітури Bloody MR710: на максимум

 | 06.00

Лінійка ігрових аксесуарів від компанії A4Tech представлена під брендом Bloody. Ми розглядали вже досить багато їх пристроїв – клавіатури, миші та аудіо-гарнітури. Останньою моделлю навушників з мікрофоном, яка побувала в нашому Тестлабі, стала Bloody G575. Головною ідеєю всього портфоліо компанії є комбінація доступної ціни та зважених характеристик. Щоправда, іноді зустрічались помітні поступки у технічному оснащенні. Цього не можна сказати про їх нову топову бездротову гарнітуру Bloody MR710 з RGB-підсвічуванням.

Дизайн та ергономіка

Bloody MR710

Bloody MR710 це предтопова модель в лінійці ігрових гарнітур. Вище неї ще є модель MC750. Відповідно і зовнішньо це габаритний пристрій з цікавими формами панелей навушників та їх яскравим різнокольоровим підсвічуванням. Ми недарма згадували модель G575, яка була майже вдвічі важчою за нашу MR710.

Bloody MR710

Хоча модель MR710 на перших годинах використання теж здається заважкою, насправді це обумовлено жорсткістю каркасу голови, а не масою. З часом, він має стати більш гнучким і не так давить на вуха. Навушники сидять надійно та щільно притискаються, тому тканинні амбушури з мікрофібри забезпечують добру звукоізоляцію. Загалом конструкція є міцною та якісно зібраною. Люфтів чи скрипів ми не виявили.

Bloody MR710

Bloody MR710

Кожний динамік це «сендвіч» з кількох панелей: згадуваних амбушур, пластикових полусфер з радіальним візерунком, виступу в якому встановлено світлодіоди підсвічування. Логотип та трикутний периметр підсвічування мають наскрізне налаштування.

Bloody MR710

Виступ чашок навушників кріпиться до оголов’я навушників двома шарнірами, що дозволяють трохи нахилятися їм у вертикальній площині. Трохи вище є стикування з каркасом яке обертається на 90 градусів у горизонтальній площині. Таким чином кожний навушник можна заправити за вухо, повернувши його. Також це допоможе зекономити місце при транспортуванні.

Bloody MR710

При збільшенні обсягу оголов’я видно металевий каркас, а нижче він переходить у червоні, також металеві, конструкції для утримання корпусів навушників. З внутрішньої сторони, оголов’я має невелику подушку з покриттям з тканини, такою самою як і амбушури. Корпус оголов’я та частина конструкції навушників виконані з чорного пластику.

Bloody MR710

Bloody MR710

Мікрофон має телескопічну конструкцію і ховається в лівому навушнику. Штанга, маючи довжину приблизно у 10 см, дозволяє зручно розташувати його в області рота. На корпусі мікрофона є світлодіод який світиться при увімкнені.

Bloody MR710

Bloody MR710

Правий навушник зібрав всі кнопки регулювання і порт зарядки USB Type-C. Гучність регулюється двох-позиційною круглою кнопкою. При спробі знайти її навпомацки, це вдається не одразу. Зважаючи на достатню кількість вільного місця на корпусі – її варто було зробити більшою для безпомилкового натискання наосліп. Друга кнопка це подвійна клавіша ввімкнення живлення навушників та мікрофону. Нижче під нею розташувався світлодіод активності пристрою та згадуваний симетричний порт USB. Гарнітура може бути чорного кольору, як у нашому випадку, та білою, в якій чорною лишається лише тканина амбушур та оголов’я зсередини.

Bloody MR710

Оснащення та звук

Bloody MR710

Bloody MR710 оснащена динаміками діаметром 50 мм і виробником зазначено що вони створені «з наноміцелію та вуглецевого волокна з використанням передових біотехнологій». В усякому випадку можемо відмітити гарний об’єм звуку та його потужність. Даний матеріал описаний на сторінці продукту як технологія M.O.C.I. Зазначається, що звук є максимально природним з нею.

Bloody MR710

По факту, відмітимо дуже потужні баси якщо налаштування відтворення вибрані за промовчанням або плоским еквалайзером. При використанні може виникнути бажання знизити кількість низьких частот у налаштуваннях аудіо-адаптерів чи програвачах. Зате фільми та екшн-ігри матимуть гарну озвучку спецефектів.

Bloody MR710

Підключити  Bloody MR710 можна трьома способами. Через передавач на частоті 2,4 ГГц — для цього в комплекті є ресівер розміром з не компактну флешку. Її також можна вставити у комплектний USB-подовжувач щоб уникнути завад при відносно далекому розташуванні від гарнітури. Є можливість підключення по Bluetooth, що буде актуально для смартфонів та ноутбуків з якими є вирогідність зламати ресівер при транспортуванні.

Третій варіант – підключення кабелем і він є досить цікавим. Дротове підключення реалізовано не через перехідники з цифрового на аналоговий інтерфейс, а звичайним кабелем з USB-C на міні-джек 3,5 мм. На ньому навіть немає циліндрика мережевого фільтра для придушення завад. Навушники можна підключати кабелем до джерела не активуючи їх живлення. Також можна їх ввімкнути і отримати свого роду гібридний варіант в якому буде активний цифровий підсилювач, заряд акумулятора звісно буде використовуватися. На практиці це виражається появою додаткових басів при ввімкненому живленні.

Перш за все гарнітура є бездротовою і для автономної роботи в ній встановлено досить ємний акумулятор. Він дозволяє працювати до 44 годин при відключеному підсвічуванні і до 22 годин з ним. Зазначається, що ці цифри отримані при середньому рівні гучності. Ми отримали дещо більший час автономний роботи відповідно із виставленням звуку приблизно на 40 % гучності. Більша гучність для нас виявилася зайвою. Таким чином, при грі по 4-5 годин на день, без підсвічування та з ним, заряду вистачить на 8-9 та 4-5 днів. Робота мікрофону, звісно, відніме ще певну частину, тому варто розраховувати на тиждень ігрової активності без необхідності заряджати Bloody MR710.

Bloody MR710

Враження

Ігрова гарнітура Bloody MR710 виявилась досить цікавим пристроєм з точки зору якості комплектуючих та налаштувань. Вона має якісну та міцну конструкцію корпусу та чашок динаміків. Каркас є дещо занадто жорстким, але з досвіду, за пару місяців використання він стане більш еластичним і навушники не давитимуть так сильно. Дизайн корпусу і RGB-прикрашання є фірмовою рисою цього бренду – тут, звісно, в залежності від смаків, але якщо підсвічування подобається – треба брати.

З точки зору якості звуку, пристрій дещо неоднозначний, але має більше позитивних рис. Звук чистий та має достатньо низьких і середніх частот. Хоча дзвінкі деталі іноді здаються надмірно гучними. Найкращими жанрами музики будуть електронна, хіп-хоп, поп та деякі стилі року, переважно металу. Для класики, налаштування навушників занадто «м’які» і звук стає не виразним. З тієї ж причини MR710 краще пасують для екшн-фільмів. Ну і дійсно найбільш актуальними вони є в іграх, для яких власне і розроблювалися. Позиціонування супротивників та об’ємність сцени дозволяє ефективно грати в шутери та отримувати задоволення від звукових ефектів в екшн-іграх.

Підсилювач потужний, тому достатнім рівнем гучності є 20-30 % і 35-40 % у разі занадто тихої аудіо-доріжки. Отримати гарну автономність у десятки годин при такому сценарії дійсно не складно. На додачу в комплекті є чохол для транспортування, який дозволить використовувати навушники з різними ПК вдома та в офісі, наприклад.

В результаті можемо зробити висновок що Bloody MR710 є достойним пристроєм для гравців початкового-середнього рівня та добре впораються з повсякденними аудіо-задачами.

Характеристики гарнітури A4Tech Bloody MR710
Розмір динаміків:50 мм
Частотний діапазон навушників:20 Гц — 20 КГц
Чуттєвість навушників:105 дБ
Імпеданс:16 Ом
Частотний діапазон мікрофона:100 Гц -10 КГц
Чуттєвість мікрофона:-42 дБ
Підключення:Bluetooth 5.0, 2,4 ГГц, 3,5 мм
Додатково:підсвічування
Акумулятор:1200 мА·год
Довжина кабеля:1,5 м
Габарити:220 х 93 х 190 мм
Маса:335 г
Пристрій надано:EDG, edg.ua
Ціна:$65

Оцінка:

+ баси та глибина сцени

+ універсальність підключень

+ автономність

-замалий регулятор гучності

-жорсткий каркас оголов’я

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.