Огляд навушників ASUS ROG Cetra True Wireless: чималі можливості

 | 06.00

ASUS ROG Cetra True Wireless

Компанія ASUS всебічно підтримує гравців і не дивно що окрім ноутбуків, моніторів, комп’ютерних комплектуючих та ряду периферії в її лінійці пристроїв є така популярна річ як повністю бездротові навушники.

ASUS ROG Cetra True Wireless

ROG Cetra True Wireless – типовий представник геймерських пристроїв. Кейс та навушники виконані з пластику чорного кольору і мають форми та дизайнерські елементи типового ігрового характеру. Більш того, всередині кейсу можна знайти логотип Republic of Gamers, що світиться. На самих навушниках є світлова індикація їх роботи стилізована під мініатюрні соти. Внутрішньо канальний формат забезпечує надійне утримання у вухах та природну звукоізоляцію. Але вона доповнена і програмним шумозаглушенням для покращення якості звуку та аудіо при спілкуванні.

Корпус навушників трохи більший за середньостатистичні моделі, але вага при цьому невелика і це позитивно впливає на їх ергономіку. Навушники зручно витягувати з кейсу та керувати відтворенням через сенсорну зону, що знаходиться на зовнішній стороні ніжки, над логотипом ROG. Лівий навушник вмикає та вимикає систему шумозаглушення та активує голосового помічника смартфону. Правий навушник відповідає за керування відтворенням медіа-контенту, зокрема програвання/паузи, гучності, пропуску треку. Всі команди супроводжуються внутрішнім голосом навушників. Відмітимо приємне і природнє вимовляння, на відміну від роботизованих озвучень в інших моделях.

ROG Cetra True Wireless не занадто сильно видаються з вуха, але з шапками та шарфами напевно можуть конфліктувати і зачіпатись. Корпус навушників не боїться вологи завдяки сертифікації по стандарту IPX4. Тобто вони відійдуть не тільки для геймінгу, а й класичного спорту та активного використання.

Кейс має не найбільші габарити які ми бачили у інших TWS-моделях, але він досить габаритний порівняно із самими навушниками. Це можна пояснити як наявністю дизайнерського світового елементу всередині, так і ємним акумулятором. В цілому його форма наче й ергономічна, але товщина, яка збільшується ближче для петель кришки, добряче вирізняє випуклість від нього у кишенях.

ASUS ROG Cetra True Wireless

Ще більше нарікання викликає форма кришки. Навіть при наявності вирізу для чіпляння пальцем, вхопити її досить важко. Оперуючи одною рукою, це майже неможливо, бо пальці тримаються кейс по боках і автоматично захоплюють краї кришки, яку ви намагаєтесь підняти.

ASUS ROG Cetra True Wireless

Що стосується звучання, то навушники приємно здивували. ROG Cetra True Wireless можуть похвалитися «соковитим» і об’ємним звуком. Так, електронна музика буде звучати в них найприродніше. Але і класика або рок слухаються комфортно. З кодеків вони підтримують SBC та AAC, а для геймерів в них реалізували технологію мінімальної затримки звуку. Принаймні ми пограли в WoT, GTA Online та Assassins Creed Valhalla і лишились задоволеними синхронізацією звуку. Варто відмітити і точність передачі направленості спеціальних ефектів.

ASUS ROG Cetra True Wireless

Для ROG Cetra True Wireless заявлені чималі 27 годин роботи, враховуючи підзарядки від кейса. Сама пара навушників працює трохи більше 5 годин без шумозаглушення і трохи менше з ним. Тобто батареї кейсу вистачить на приблизно чотири відновлення автономності. Приємним бонусом, який зустрічається частіше у більш дорогих моделях – підтримка кейсом бездротової зарядки. Є і швидке заряджання – 10 хвилин забезпечують півтори години відтворення.

Для налаштування навушників використовується програма Armouty Crate, як для ПК, так і для мобільних систем Android та iOS. В ній виводиться відсоток заряду батареї кожного навушника, змінюються налаштування в еквалайзері та активуються додаткові функції на кшталт додаткових басів та ігрового режиму.

ASUS ROG Cetra True Wireless

Компанія ASUS підготувала дійсно цікаві Bluetooth-навушники. ROG Cetra True Wireless класно звучать і добре підходять для ігор та музики. Вони зручні як при домашньому, так і активному використанні. В «цивільних» сценаріях використання вони цілком підійдуть для спорту бо в них є захист від вологи, а для бойових кібер-гравців – понижений лаг аудіо-передачі, підтримка популярних кодеків та яскравий елемент дизайну у вигляді логотипу, що світиться на довершення.

ASUS ROG Cetra True Wireless

Характеристики навушників ROG Cetra True Wireless

Частота:20 — 20 000 Гц
Діаметр динаміка::10 мм
Чутливість:95  Дб
Опір:32 Ом
Сенсорне керування:так
Частотна мікрофона:100 -100 000 Гц
Чутливість мікрофона:-32 Дб
Кодеки:AAC, SBC, Qualcomm aptX Adaptive
Підключення:Bluetooth 5.0
Інтерфейс:USB Type-C
Безконтактна зарядка:так
Захист:IPX4
Активний шумоподав:так
Акумулятор навушника:40 мА·г
Акумулятор кейса:н.д.
Габарити навушника:26х12х17 мм
Габарити кейса:65х23х23 мм
Вага навушника:5 г
Вага кейса:42 г
Постаачальник:Предст-во ASUS в Україні
Ціна:$110

Оцінка:

+ звучання

+ автономність

+ дизайн

-ергономіка кейса

Дмитро
Керівник проектів hi-Tech

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.