Огляд миші ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint: легша, краща

 | 07.50

Разом з іншими, миша ROG Gladius III у бездротовому варіанті отримала фірмовий сенсор компанії ASUS. Як і ROG Keris Wireless AimPoint, нова модель також випускається у двох кольорах і має в комплекті стильні наліпки для покращення тактильного відчуття. Докладніше про ROG Gladius III Wireless Aimpoint розкажемо далі.

Дизайн та ергономіка

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Форма корпусу ASUS ROG Gladius III Wireless AimPoint майже не змінилася відносно попереднього покоління. Це все також асиметрична форма з гладенькими поверхнями та діагональними фактурними смугами по боках. На спинці, як і раніше, розміщено прозорий логотип ROG і тепер це єдиний елемент з підсвіткою на пристрої. Раніше підсвічування також мали боковини. Світло може бути будь-якого кольору та яскравості із п’ятьма світловими ефектами.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Основні клавіші відокремлені від корпусу, бокові кнопки під великими пальцем. Прозоре колесо прокручування має прогумоване покриття з діагональними тактильними насічками. Цікаво, що повільно воно обертається безшумно, а при швидкому скролі – тріщить. В обох випадках колесо має чіткі фіксації на позиціях.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

На пузі миші встановлено чотири трикутні тефлонові ніжки. По кутах вони мають вирізи, за які їх можна зняти для заміни (запасні є в комплекті). Навколо сенсора по центру є ще одна трикутна ніжка. Сенсор можна відкалібрувати по висоті відриву під 12 різних типів фірмових поверхонь. Або під власну, обравши режим калібрування вручну. Датчик Aimpoint добре відстежує поверхню, не має паразитних проявів у своїй роботі та має регульовану висоту відриву.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Перемикач режимів роботи знаходиться зверху – доступні робота по кабелю, через приймач 2,4 ГГц та Bluetooth. Нижче під ним — кнопка підключення  у бездротовому режимі. У режимі Bluetooth можливе одночасне з’єднання з трьома пристроями та перемикання між ними. Кнопка перемикання профілю розташована посередині біля задніх ніжок. Тут же поруч є заглиблення для зберігання приймача.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Також мишу можна розібрати для заміни перемикачів основних клавіш. Для цього треба зняти дві гумові заглушки, викрутити гвинти і зсунути верхню частину корпусу в напрямку назад та догори.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Спереду у трапецієвидному заглибленні знаходиться порт USB Type-C в який можна вставляти як рідний кабель для зарядки, так і будь який сторонній. Комплектний кабель з USB Type-A на USB Type-C в м’якому обплетенні досить гнучкий. Для регулювання довжини є гумовий ремінець. Ще у комплекті є адаптер USB Type-A на USB Type-C з металевим фіксатором, який можна закріпити на краю килимка, та під’єднати до нього передавач. Це може покращити якість зв’язку. За нашим досвідом, іноді при здавалося б невеликих відстанях сигнал може втрачатися.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Ергономіка миші розрахована під праву руку великого чи середнього розміру та підходить під будь-який тип хвату. Як ми вже казали, при недостатньому зчепленні, на мишу можна наклеїти комплектні гумові наліпки на основні клавіші та на боковини.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Оснащення

Основні клавіші миші ROG Gladius III Wireless Aimpoint мають невеликий люфт та короткий хід. Вони натискаються з середнім зусиллям, гучним, чітким та інформативним клацанням. Середня кнопка приглушена та більш туга. Трикутний перемикач роздільної здатності ще тихший та має мінімальний хід. Бокові кнопки мають досить довгий хід з чітким із не дуже голосним кліком.

ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint

Вже встановлені перемикачі ROG можна замінити комплектними Omron D2F-01F. Енкодер колеса прокручування виготовлений Kailh.

Без участі програмного забезпечення Armoury Crate можна перемикатися між чотирма рівнями роздільної здатності, натискаючи кнопку DPI на верхній панелі. Роздільну здатність можна змінювати поступово, обертаючи колесо прокрутки після затиснення кнопки зміни DPI. Також є можливість перемикати один з п’яти бортових профілів дані яких редагуються в Armory Crate. В програмі також налаштовується підсвічування, параметри сенсора, час «сну» при бездіяльності, макроси.

Враження

Форма ROG Gladius III Wireless Aimpoint наразі вийшла габаритною і зручною для рук великого чи середнього розміру. При цьому можна застосовувати будь який з основних типів хвату. Вага у цьому поколінні дещо зменшалася, але тим не менш, центр ваги зміщений до задньої частини корпусу. Основні клавіші та колесо працюють чітко, не мають завеликих люфтів. Кабель м’який та не заважає рухам гризуна. Підсвічування може не тільки прикрашати мишу, а й виконувати інформативну функцію по акумулятору. Вихід з режиму сну відбувається миттєво. При максимальній частоті опитування, постійному підсвічуванні та без режиму сну, миша змогла пропрацювати трохи більше двох днів. Тому заявлені 119 годин автономності без підсвітки – можливі. Цікаво що компанія ASUS обрала активний курс на оновлення модельного ряду периферії новим оснащенням. Тому ROG Gladius III Wireless Aimpoint є вдалою як з точки зору ігрової так і робочої діяльності за комп’ютером.

Характеристики ігрової миші ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint (P711)

Тип сенсора:ROG AimPoint
Роздільна здатність:1000 — 36 000 DPI
Максимальна швидкість650 дюймів/сек
Максимальне прискорення:50G
Частота опитування:125/250/500/1000 Гц
Перемикачі:70M ROG механічні перемикачі
Кількість клавіш:6 + колесо прокрутки + кнопка DPI
Підключення:Bluetooth 5.1, 2,4 Гц, USB Type-A 2.0
Габарити:123 x 68 x 44 мм
Довжина кабелю:2 м
Вага:79 г
Акумулятор:370 мАгод
Додатково:пам’ять для профілів, підтримка макросів
Постачальник:предст-во ASUS в Україні
Цена:$90

Оцінка:

+ сенсор Aimpoint

+ додаткові гумові накладки

+ вдала ергономіка

Читайте також:

Огляд ігрової миші ASUS ROG Keris Wireless AimPoint: все краще

Огляд ігрової миші ASUS ROG Strix Impact III: чіткість та різкість

Тест миші ASUS TUF Gaming M4 Wireless: за двома зайцями

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.