Огляд навушників Cougar Immersa Essential: просто звук

 | 06.21

Cougar Immersa Essential

Поміж ігрових гарнітур компанії Cougar є моделі як флагманського рівня, так і бюджетні. Всі їх насправді об’єднує помірна оптимізація в процесі розробки, що дозволяє отримати дуже привабливу вартість в кожному класі.

Нам стало цікаво як після флагманських Cougar VM410 Iron, Immersa 300H та Immersa Pro Ti будуть сприйматися бюджетні Immersa Essential.

Дизайн та ергономіка

Навушники з мікрофоном Cougar Immersa Essential це представники компактних максі-моделей, які закривають вухо повністю. watermarkПершою ж перевагою для будь-яких таких навушників стала шумоізоляція, яка забезпечена природнім способом через великі амбушури які закривають вухо повністю.

Cougar Immersa Essential

Дана модель має підвісну конструкцію оголов’я. Як бачимо «автоматизоване» регулювання реалізується натягом еластичної підвіски, яка ховається під кожзамним міні-оголов’ям. Загальний каркас, на якому кріпиться ця частина і два динаміки, виконаний з металу. Він міцний і гнеться лише в потрібному напрямі – назовні, для посадки на голову. Вказівки де лівий, а де правий навушник – продублювали – вони є всередині динаміків та назовні над ними.

Cougar Immersa Essential

Кожний динамік має сіткову частину корпусу та суцільний циліндр в якому ховається кріплення до каркасу. Цікаво, що ці навушники хоча технічно і простіші за полегшені VM410 Iron, мають трохи об’ємніший звук. Немає відчуття, що вся аудіо-сцена закінчується в коробочці цих самих динаміків. watermarkВочевидь формат корпусу, який має отвори назовні – працює краще навіть при менших динаміках.

Cougar Immersa Essential

Cougar Immersa Essential

Мікрофон кріпиться до лівої чашки і він не знімний. watermarkВ комплекті є поп-фільтр на нього, а також розгалужувач з гібридного 3,5 мм-джека на два 3-контактних.

Cougar Immersa Essential

Оснащення

Cougar Immersa Essential

Як ми вже казали це бюджетна модель, тому вона отримала стандартні, але достатньо якісні, 40-мм динаміки зі стандартним частотним діапазоном. Відмітимо, що Immersa Essential була випущена 2 роки тому. Чутливість в них трохи знижена в порівнянні з більш сучасними топовими VM410, як і чутливість мікрофону.

Однак імпеданс той самий, що начебто має потребувати «прокачки», принаймні, нормальними, звісно не хай-ендними аудіо-прискорювачами. Зі смартфоном та комп’ютером якість звуку однакова, так що універсальності моделі не займати. watermarkХіба що на вулиці в них гуляти не варто, не знімний мікрофон викликатиме багато питань.

Cougar Immersa Essential

Звучання в них не надто об’ємне і не потужне, але воно відповідає вартості. Вони гарно впораються з онлайн-спілкуванням або прослуховуванням суто технічних звуків, як то голосу сердньомаловдоволеного клієнта чи сокомандників в Counter Strike, де прикрасам немає місця, а головним є продуктивність та мілісекундність реакції. Але і музику на фоні послухати приємно.

Враження

Cougar Immersa Essential – гарне рішення в своєму ціновому діапазоні для рутинних і не дуже задач. Вони мають гарну ергономіку, кожзамні амбушури які грітимуть вас взимку та малу вагу, яка не перевантажить вуха та шию.

Мікрофон передає голос чітко і він не знімний, тому не загубиться. Щодо звукових характеристик, то ніякої магії очікувати не варто, але користувач отримає гарні за свою ціну навушники які не підведуть. Тим паче зараз вони мають знижену ціну в порівнянні з початком продажів.

Характеристики Cougar Immersa Essential

Діаметр динаміка:40 мм
Частотний діапазон навушників:20 Гц — 20 кГц
Чутливість:103 дБ ± 3 дБ на 1 кГц
Імпеданс:32 +/- 15 % Ом на 1 кГц
Довжина кабелю:1,6 м
Частотний діапазон мікрофона:100 Гц — 20 кГц
Чутливість мікрофону:-50 дБ ± 3 дБ на 1 кГц
Імпеданс мікрофону:680 Ом
Підключення:3,5 мм
Габарити:190×160×210 мм
Маса:294 г
Постачальник:EDG Group
Ціна:$25

Оцінка:

+ зовнішній пульт регулювання

+ невелика вага

+ вартість

-не знімний мікрофон

Читайте також:

Огляд ігрових навушників Cougar Immersa Pro Ti: великий звук

Огляд ігрових навушників Cougar Immersa 300H на балансі

Звукове домінування: тест гарнітури Razer Kraken 7.1

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.