Огляд навушників Cougar VM410 Iron: звукове полегшення

 | 06.14

Cougar VM410 Iron

Навушники закритого типу зручні для використання вдома та іноді в дорозі. Моделей для ігор та роботи зі звуком вдома дуже багато, але у компаній які регулярно оновлюють модельний ряд, підхід до створеннях нових версій може змінюватися.

Так і вийшло з новими флагманськими навушниками Cougar VM410 Iron які мають аналогове підключення по дротах, якісні звукові комплектуючі і зменшену вагу.

Дизайн та ергономіка

Cougar VM410 Iron це візуально габаритна модель навушників з чашками закритого формату (over-ear). watermarkЦікаво що конструкція оголов’я схожа на підвісну, але насправді розмір регулюється двома кнопками які фіксують положення по боках.

Накладка під металевим каркасом виконує роль конструкції звичних форм-факторів.

Cougar VM410 Iron

Cougar VM410 Iron

Товщина корпусу динаміків навушників Cougar VM410 невелика порівняно з моделями Cougar які ми тестували раніше. watermarkНаприклад модель Immersa Pro Ti зі своїми величезними амбушурами буквально робить голову користувача вдвічі більше.

Cougar VM410 Iron

Зате вага моделі VM410  майже тричі менша за моделі лінійки Immersa. Тим не менш, діаметру навушника вистачає щоб повністю закрити вухо. При цьому корпус не має сіток чи отворів для виходу повітря.

Cougar VM410 Iron

Амбушюри покриті кожзамінником і можуть відстібуватися. Разом з навушниками також постачається їх тканинний аналог. Свого часу ми відмічали, що кожзам паркий у спекотну пору року і тканинні варіанти здавалися більш доцільними. watermarkОднак, за досвідом кількох останніх років, тканина теж доволі жарка, тому вибір здебільшого залежить від індивідуальних побажань.

Cougar VM410 Iron

Перший час ергономіка здається своєрідною, бо чашки навушників не надто гнучко регулюються в горизонтальній та вертикальній площині. Але якщо виставити правильно розмір частини оголов’я, то динаміки стануть чітко навпроти вух для зручного одягання. watermarkХід бічних кріплень з кнопками, схожими на джойстики приставок, не занадто великий, але його достатньо щоб підібрати потрібний розмір навушників для голів різних обсягів.

Cougar VM410 Iron Cougar VM410 Iron

Кожна чашка підключається окремо дротом, 3,5 мм, який сходиться через Y-подібний з’єднувач в один кабель з гібридним міні-джеком на 4 контакти. Дроти названі True Fidelity і заявлено, що вони мають хороше екранування та ізоляцію для зменшення завад. В процесі експлуатації ми принаймні не стикалися з будь якими радіо-завадами чи перешкодами звуку.

Cougar VM410 Iron
Довгий дріт можна організувати на столі за допомогою тримача Cougar Bunker

На основному кабелі є пультик з кнопкою для вмикання мікрофону та регулювання гучності навушників. watermarkКолесо як слідує з типу підключення, аналогове, тому синхронізації з системою немає.

Cougar VM410 Iron Cougar VM410 Iron

Окремо підключається штанга мікрофону. Вона також з 3,5 мм-штекером, але пластикова форма має зріз збоку, щоб не переплутати отвори роз’ємів на самих навушниках. Мікрофон підключається тільки до лівого навушника.

Cougar VM410 Iron

В комплекті є доповнення до кабелю, яке дозволить розвести гібридне аналогове підключення у два трьох-контактних – для навушників та мікрофону. Також навушники випускаються у версії VM410 PS з вставками синього кольору.

Оснащення та звучання

Cougar VM410 Iron

Навушники  Cougar VM410 Iron оснащені динаміками з графеновою діафрагмою діаметром 53 мм. Вони мають типові для середнього рівня у цьому класі гарнітур показники імпедансу та чуттєвості. Динаміки забезпечують насичений звук, достатню кількість басів та середніх. В разі потреби, збільшення кількості низьких частот не змушує навушники рипіти чи викривляти звук, динаміки добре пораються з композиціями різних жанрів. Те саме стосується і ігор – спец ефекти звучать в них класно.

Cougar VM410 Iron

Єдине що ми помітили це своєрідну звукову кашу на високій гучності, вочевидь, коли вона стає чутною. Це відбувається у композиціях з не найкращою обробкою та частотою. Якщо взяти не надто пережатий аудіо-трек – такі артефакти зникають.

Також звук в деяких аудіо-записах здається плоским, так наче навушникам не вистачає ходу мембрани. Можемо припустити що таке дійсно має місце через повну закритість корпусу чашок. Коли модель оснащується сіткою ззовні, повітря має змогу вільно проходити від мембран через корпус на ззовні і додає об’ємності сцени.

Мікрофон має розмір 9,7 мм, це доволі багато і в порівнянні з попередніми моделями додає якості при вловлюванні голосу користувача. В комплекті до нього також є вітрозахисна і шумопоглинальна паралонка (поп-фільтр).

Враження

Ігрова гарнітура Cougar VM410 Iron стала новим представником навушників компанії із покращеними аудіо-характеристиками та оснащенням. Звук в них ми б назвали максимально «чесним», без доповнень чи перегинань у налаштуванні частот. Звучання в них збалансоване. Вони зручні та добре підходять для ігор та прослуховування музики, коли не беруться до уваги аудіофільскі критерії.

Модель стала помітно легшою в порівнянні з іншими моделями Cougar, але разом із тим має якісне виконання матеріалів та надійну конструкцію. Зменшення ваги робить їх комфортними для довготривалого використання. Для носіння на вулиці вони все ж не призначені, хоча цього ніхто не забороняє, бо лапша дротів не дуже ергономічний фактор. Ця модель найкраще пасує для стаціонарного використання з комп’ютером чи консоллю у випадку PS-версії. Співвідношення ціни та якості залишається великою перевагою бренду і лишає його лідером у доступному та середньому класі ігрових пристроїв.

Cougar VM410 Iron

вибір редакції 2023

Характеристики навушників Cougar VM410 Iron

Діаметр динаміка:53 мм
Частотний діапазон навушників:20 Гц — 20 кГц
Чуттєвість:113 дБ ± 3 дБ на 1 кГц
Імпеданс:32 +/- 15 % Ом на 1 кГц
Довжина кабелю:2 м
Частотний діапазон мікрофона:100 Гц — 16 кГц
Чуттєвість мікрофону:-113 дБ ± 3 дБ на 1 кГц
Імпеданс мікрофону:2,2 кОм
Підключення:3,5 мм
Маса:320 г
Постачальник:EDG Group
Ціна:$65

Оцінка:

+ зовнішній пульт регулювання

+ невелика вага

+ вартість

+ знімний мікрофон

Читайте також:

Огляд ігрових навушників Cougar Immersa Pro Ti: великий звук

Огляд ігрових навушників Cougar Immersa 300H на балансі

Звукове домінування: тест гарнітури Razer Kraken 7.1

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.