EMC: у колі партнерів

 | 11.41

Захід зібрав у Києві понад 350 представників телекомунікаційних компаній, фахівців сфери фінансових послуг і страхування, енергетичної та нафтогазової галузі, сировинної і переробної промисловості. Про основні тенденції, нові базові концепції і методики, продукти та рішення у сфері управління інформаційними інфраструктурами розповіли спеціалісти ЕМС, технологічні партнери компанії, українські та російські системні інтегратори. EMC Forum’ 2008 в Україні проводиться вперше, але в майбутньому захід планується зробити щорічним, як і в столицях інших країн.

Як зазначили представники ЕМС, торік найвищий рівень зростання продажів у СНД продемонструвала саме Україна – 130 % (для порівняння, Казахстан – 63 %). Дохід компанії за IV квартал минулого року зріс на 24 % порівняно з аналогічним періодом 2006 року. Сукупний дохід за 2007 рік на 27 % перевищив аналогічні показники 2006 року. При цьому на телекомунікаційну галузь припало 22 % продажів.

Старший віце-президент ЕМС регіону ЕМЕА Арно Крістофель зазначив, що в Україні бізнес компанії активно розвивається. За його словами, у 2007–2008 роках ЕМС зміцнила свої позиції завдяки залученню нових партнерів і успішній реалізації кількох великих проектів. Серед клієнтів корпорації в Україні такі компанії, як Укртелеком, «Метінвестхолдинг», «Київстар», Українські залізниці та ін.

Нагадаємо, що локальними партнерами виступають компанії «S&T СофтТронік», «Інком» і МУК.

Стосовно вітчизняних проектів, за даними регіонального менеджера «ЕМС Україна» Олександра Красіна, реалізація проекту в Укртелекомі триває з 2005 року. На його етапах в Києві і п’яти регіонах країни було створено розподілений центр обробки даних (ЦОД), розрахований на зберігання сумарної кількості даних 250 Тб, а також інтернет-ЦОД із використанням таких продуктів, як CLARiiON, Celerra, ADIC, Connectrix MDS 95xx, Networker, Visual SRM. Торік було розширено мережу SAN (системи EMC Connectrix MDS 95xx), збільшено дисковий простір для 300 додатків на базі продуктів CLARiiON, Networker, Vmware (віртуалізація серверів). Як зазначив генеральний директор системного інтегратора «S&T Софт-Тронік» (EMC Premier Solution Partner) Юрій Лисецький, цей проект національного масштабу характеризувало створення в Україні консолідованих територіально-розподілених ЦОД. Крім того, це був перший проект із надання корпоративних сервісів оператора зв’язку на базі технологій Microsoft.

Великий проект у «Металінвестхолдингу» (СевГОК) мав на меті будівництво інфраструктури, здатної обслужити 3500 користувачів і масштабованої до 5 тис. осіб і більше. У його рамках було здійснено захист файлового сервісу та електронної пошти MS Exchange 2007 CCR, створено аварійностійке і масштабоване рішення, яке забезпечує швидке відновлення даних у разі збоїв. Для цього було побудовано систему резервного копіювання і відновлення територіально-розподілених ЦОД замовника.

При створенні ЦОД у ГІВЦ Укрзалізниці було забезпечено безвідмовну роботу програмно-апаратного комплексу з обліку вагонного парку завдяки побудові комплексу на дискових масивах CLARiiON CX3-40. Рішення ЕМС дозволило організувати масштабування системи у разі виникнення додаткових навантажень. Надійну роботу всього комплексу гарантує технологія реплікації MirrorView від ЕМС.

У цілому ІT-ринок України та інших країн СНД стрімко розвивається, досягши того рівня зрілості, коли значно зростає попит на комплексні рішення, зазначив директор ЕМС із продажів у країнах СНД Михайло Саркісов. За його словами, компанія сьогодні переходить від постачання окремих продуктів до впровадження інфраструктурних рішень. Крім того, клієнти все частіше залучають фахівців ЕМС до розробки IT-стратегій своїх підприємств, застосовують рішення компанії для управління бізнес-процесами.

Щодо роботи у 2008 році, ЕМС планує розширити регіональну присутність в Україні та Казахстані, розпочати процес інтеграції з придбаною компанією Documentum Services, а також сегментації ринку і виділення пула стратегічних замовників, створити партнерську мережу для роботи на ринку SMB і підвищити рівень поінформованості наявних партнерів, забезпечити корпоративні стандарти у сервісній підтримці.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.