Огляд нового пристрою glo™ HYPER та нових стіків neo™ у форматі демі

 | 06.00

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

В цьому році компанія Бритіш Американ Тобакко випустила нову версію свого пристрою для нагрівання тютюну. Одним із першочергових приводів до вдосконалення стало бажання користувачів отримати більш яскравий смак. При цьому враховували побажання змінювати його інтенсивність. На перший погляд, це доволі суперечливі забаганки, але компанії вдалося при мінімальному зовнішньому редизайні внести деякі функціональні зміни.

glo hyper

Почнемо з того, що новий glo™ HYPER фактично має ті ж габарити та пропорції, що і попередня модель glo™ pro. Корпус зручно вміщається у руці і має софт-тач** покриття. Це зробило вже звичний форм-фактор ще більш комфортним.

Урізноманітнили і кольори. Якщо раніше це були «серйозні» чорний, срібний та золотий, то тепер девайси доступні у чорному, синьому, помаранчевому та білому. За рахунок матової немаркої поверхні, вони виглядають яскравіше.

glo hyper colors

Нагадаємо, що частин, які від’єднуються чи знімаються у glo™ немає. Стік вставляється у камеру для нагрівання, що прикривається зсувною кришкою. Натискається кнопка на одній з сторін корпусу, тютюн розігрівається менше ніж за півхвилини і девайсом можна користуватися. Приблизно  раз на 20 сеансів виробник рекомендує чистити внутрішній отвір за допомогою комплектної щіточки.

glo hyper

glo™ HYPER має покращену технологію індукційного нагрівання тютюну, яка дозволяє рівномірно нагрівати тютюнови стік та забезпечує інтенсивніший смак. У новій версії алгоритм використання залишився тим самим, з’явилась лише можливість вибирати ступінь насиченості смаку.

Відбувається це за рахунок зміни температури, якої досягає нагрівальний елемент. Режими. що відповідають за різний ступінь нагрівання, назвали «Standard» і «Boost».

У будь-якому випадку мова йде про максимальну температуру, що не дає тютюну горіти. У першому випадку (стандартному режимі) це — 245°С, які досягаються за 25 секунд очікування, а у другому (режимі Boost) — 280°С, до яких стік нагріваєтьсяза 15 секунд. тривалість одного сеансу складає 3 хв. у буст режимі та 4 хвилини у стандартному. Обидва варіанти доволі оперативні, бо в компактнішому glo™ nano стік нагрівається протягом 40 секунд.

glo hyper
Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.

Режими активуються різною тривалістю натискання кнопки. Тримаючи її три секунди, корпус провібрує один раз, а світлодіоди почнуть набиратися по колу поступово – це стандартне нагрівання. Якщо тримати кнопку п’ять секунд, glo™ HYPER провібрує двічі, а діоди будуть набиратися чвертями. Так елементи нагріваються інтенсивніше і до більшої температури. Тобто про кожний з режимів сигналізує своя світлова індикація. За 20 секунд до завершення користування індикація сповістить про те, що сеанс добігає кінця.

Якщо час роботи ми змогли підтвердити за допомогою замірів, то заявлений відсоток наповненості тютюном можна оцінити лише наочно, а зміну смаків у різних режимах — суб’єктивно. Як зазначають, кількість тютюну в нових стіках neo™ збільшилась на 30%. Зауважимо, що стіки у так званому форматі «демі» сумісні лише з новою моделлю HYPER.

Нові стіки доступні у продажу в 4-х смаках: класичному тютюновому «Terracotta Tobacco», а також три версії з капсулами: зі смаком тропічного міксу «Magnetic Pineapple», ментолу в поєднанні з червоною ягодою «Redberry Pastel» і лісових ягід «Brilliant Berry».

glo hyper
Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.

Так вони описані виробником:

neoTERRACOTTA TOBACCO. Добре збалансований, насичений смак високоякісного тютюну з кремовими нотками та м’яким післясмаком.

neoREDBERRY PASTEL. Освіжаючий смак ментолу, що гармонічно поєднується з насиченим тютюновим ароматом. Доповнено капсулою зі смаком міксу червоних ягід.

 neoBRILLIANT BERRY. Класичний тютюновий смак з легким ягідним ароматом. Доповнений капсулою зі смаком лісової ягоди та солодким фільтром для більш яскравого та багатогранного смаку.

 neoMAGNETIC PINEAPPLE. Збалансований тютюновий смак, що в один клік доповнюється яскравими нотками тропічних фруктів.

Ми спробували всі і можемо підкреслити, що смак дійсно більше вирізняється у порівняні із попередньою лінійкою стіків neo™. Нові ж стіки з капсулою надають подекуди цікавого присмаку. Тим не менш, радимо повнолітнім споживачам тютюну звернути увагу на glo™ HYPER та обрати свій смак стіків.

*Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.
**Крім glo™ HYPER у білому кольорі.
Robo User
Robo User
Web-droid editor