Інформатизація на практиці

 | 12.04

З’їзд був організований компанією «Супремум» та ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України». Стратегічним партнером виступила компанія Synergia SE. Участь у події взяли близько 100 керівників ІТ-підрозділів компаній та організацій, що працюють в різних галузях. Голова активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів» Володимир Бузмаков нагадав, що співтовариство офіційно було зареєстровано у лютому 2007 року. Минулого року було проведено 11 регіональних засідань, а в 2008-му – уже 7. За результатами діяльності видано інформаційний бюлетень співтовариства.
З’їзд проходив не тільки у формі пленарних засідань. Були організовані клуби за інтересами: там відбувалися жваві дискусії, присутні обмінювалися досвідом і думками з приводу організації діяльності ІТ-підрозділів. Саме обмін досвідом був головною тематикою нинішнього з’їзду. Так, пройшла дискусія з приводу того, яке програмне забезпечення, що використовується для управління бізнесом, краще – те, що пишеться фахівцями самостійно на конкретному підприємстві, чи тиражоване. Виявилося, що прихильників «самостійного» ПЗ трохи більше. Втім, все одно для створення власних програм використовуються тиражовані платформи. Тема іншої дискусії визначала роль ІТ-директора в бізнесі. Під час обговорення цього питання наголошувалося на все зростаючій ролі інформаційних технологій для бізнесу та, відповідно, на підвищенні ролі ІТ-керівника на підприємстві.
Учасники з’їзду заслухали доповіді щодо досвіду впровадження програмних систем для управління процесами на підприємствах, які стосувалися бухгалтерії, логістики, виробництва продукції тощо. Виступали керівники ІТ-підрозділів підприємств, які представляли зовсім різні сфери економіки. Зокрема своє бачення ІТ-процесів висловили фахівці компанії «Вімм-Біль-Данн Україна», що займається виробництвом харчової продукції, «Укртатнафти», Видавничо-консалтингової корпорації «Фактор», НАЕК «Енергоатом» та ін. Усі вони знаходили спільні аспекти діяльності, визначали особливості. Власну розробку – систему управління підприємством DeloPro – та досвід її впровадження представив директор «Ксіком Сервіс» Володимир Лунін.
Із привітаннями до учасників з’їзду звернулися Голова Державного комітету інформатизації Ігор Рубан та генеральний директор Асоціації підприємств ІТ України (АПІТУ) Юрій Пероганич. Вони висловили побажання зміцнення співпраці усіх фахівців та організацій, зацікавлених у розвитку інформаційних технологій у країні.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.