Нові обрії космічного зв’язку

 | 17.11

Зі звітом про діяльність організації виступив генеральний директор МОКЗ «Интерспутник» Вадим Бєлов. Рада й Експлуатаційний комітет позитивно оцінили діяльність дирекції МОКЗ за звітний період. Делегати сесії Експлуатаційного комітету також заслухали звіт щодо діяльності дочірньої компанії МОКЗ «Интерспутник» – « Интерспутник Холдинг» – та групи підприємств, що входять у холдинг «Интерспутника», і констатували високі темпи збільшення прибутковості від комерційної діяльності всієї групи. З урахуванням позитивних результатів фінансово-економічної діяльності МОКЗ було вирішено виплатити додаткові дивіденди членам і учасникам організації.
Учасників заходів, організованих МОКЗ «Интерспутник» у Києві, привітав генеральний директор НКАУ Юрій Алексєєв. Він, зокрема, висловив надію, що під час створення національного супутника зв’язку, який заплановано запустити в 2011 році, українські фахівці користуватимуться досвідом цієї організації.
Головою Ради МОКЗ «Интерспутник» на черговий період було одноголосно обрано представника від України, першого заступника генерального директора НКАУ Валерія Комарова. Експлуатаційний комітет обрав своїм керівником на наступні три роки громадянина Російської Федерації, директора з інвестиційних проектів російського ФГУП «Космическая связь» Євгенія Буйдінова.
Одним із вагомих питань для подальшого розвитку організації є визначення технічної політики «Интерспутника» щодо подання заявок і міжнародно-правового захисту орбітально-частотного ресурсу. Рада організації висловила вдячність Адміністрації зв’язку Республіки Білорусь за згоду продовжувати виконання функцій адміністрації, що подає заявки, у відношенні планованих супутникових мереж МОКЗ «Интерспутник». Адміністрацію зв’язку Республіки Білорусь уповноважено виконувати такі функції від імені й за поданням Адміністрацій зв’язку країн-членів МОКЗ в інтересах усієї організації. Рада також підтвердила рішення VI сесії Експлуатаційного комітету про прийняття виправлень до Експлуатаційної угоди МОКЗ «Интерспутник» і затвердила цей документ у новій редакції.
Учасники київської події привітали членів в’єтнамської делегації з запуском першого в історії цієї країни телекомунікаційного супутника VINASAT-1.
Чергова VIII сесія Експлуатаційного комітету організації відбудеться у листопаді 2008 року в Москві, XXXVII сесія Ради організації – у квітні 2009 року в Баку (Азербайджан).
Нагадаємо, що МОКЗ «Интерспутник» утворено в 1971 році зі штаб-квартирою в Москві. Зараз до складу «Интерспутника» входять уряди 25 країн. Ключовий напрямок діяльності МОКС «Интерспутник» – надання в оренду операторам зв’язку, мовленнєвим компаніям і корпоративним клієнтам частотно-енергетичного ресурсу на геостаціонарних супутниках у рамках відповідних угод з операторами-партнерами. Комплексні послуги зі створення й експлуатації мереж супутникового зв’язку надаються через 100 % дочірнє підприємство «Интерспутник Холдинг».
У рамках довгострокового співробітництва з ФГУП «Космічний зв’язок» МОКЗ «Интерспутник» надає своїм клієнтам ємності російських супутників серій «Экспресс-А» і «Экспресс-АМ». Організація має статус офіційного дистриб’ютора супутникового ресурсу й послуг європейського супутникового оператора Eutelsat, а також надає послуги супутника ABS-1 (колишній супутник LMI-1), супутників системи Intelsat та ін. Клієнтами МОКС «Интерспутник» є державні й приватні компанії більш ніж 40 країн світу.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.