Розпочинаючи третє десятиріччя

 | 11.14

У своєму виступі директор із продажів у країнах Центральної та Східної Європи (CEE) Ліба Шнайдер нагадала, що у 2007 році Allied Telesis виповнилося 20 років. Зараз у портфелі компанії понад 1200 продуктів і рішень (три основних групи – це комутатори, мережні адаптери і медіаконвертори). Компанія спеціалізується на рішеннях доступу, обладнанні IP/Ethernet і операторських рішеннях Triple Play. Обсяги продажів Allied Telesis торік перевищили $550 млн. У напрямку продажів обладнання для великих підприємств (Enterprise) спостерігалося 24 % зростання, збільшилися також обсяги збуту рішень для мережних провайдерів (NSP).
У 2007 році відбувся альянс Allied Telesis і корпорації IBM, зокрема у сфері IPTV. Тепер IBM, виступаючи як системний інтегратор, пропонує своїм замовникам обладнання Allied Telesis поряд з рішеннями компаній Cisco і Juniper Networks. При цьому корпорація надає послуги з консалтингу і підтримки продукції Allied Telesis. Можливим є також надання фінансування замовникам для реалізації великих проектів.
На конференції регіональний менеджер в Україні і Молдові Михайло Скуратівський зробив огляд продукції Allied Telesis. На сьогодні компанія є технологічним провайдером наскрізних (end-to-end) рішень, пропонуючи, зокрема, повний спектр продуктів IP/Ethernet. Серед них рішення для підключення серверних ферм і робочих станцій, у тому числі оптичних мережних адаптерів. Що стосується медіаконверторів, то тут особливо виділяється можливість їхнього живлення по Ethernet (PoЕ). Також було відзначено випуск нової версії операційної системи AlliedWare з ядром Linux. Однак «родзинкою» Allied Telesis залишаються рішення для корпоративних мереж класу Enterprise, у тому числі флагманський продукт компанії SwithBlade x908 з 16-ма інтерфейсами Gigabit Ethernet. На думку представників компанії, зараз вона володіє найповнішим у галузі портфелем рішень доступу (це вже шосте покоління). Основний акцент ставився на рішеннях FTTx операторського класу.
Серед проектів, виконаних торік в Україні з використанням продукції компанії, М. Скуратівський особливо відзначив мережу компанії «Датагруп» і проект для металургійного заводу ім. Ілліча (Маріуполь). Що ж стосується українських партнерів Allied Telesis, то за його даними, частка компанії «ІКС Мегатрейд» становила 54 % усіх продажів, Datalux – 31%, а Iv Trading – 15 %. Частка України в продажах на ринках регіону CEE досягла торік 3,59 % (лідером тут є Російська Федерація). У цілому цей регіон вносить 30 % частку в загальний прибуток Allied Telesis.
Серед планів компанії на 2008 рік – 30 % зростання продажів обладнання в Україні.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.