Школа підприємництва

 | 11.46

Це перший Інститут підприємництва, який корпорація Cisco відкрила в країнах СНД. При виборі навчального закладу було враховано його історію, а також те, що в університеті вже працює єдиний в країні науковий парк «Київська політехніка». Крім того, певну роль, імовірно, відіграв і той факт, що половина працівників представництва Cisco в Україні отримали вищу освіту в КПІ. Ректор КПІ, академік НАН України Михайло Згуровський наголосив, що університет досить давно співпрацює з корпорацією, зокрема щодо розвитку української науково-освітньої телекомунікаційної мережі УРАН. Тепер починає працювати пілотний проект – Інститут підприємництва Cisco, який згодом буде поширено на інші вітчизняні ВНЗ.

Цей неприбутковий проект покликаний допомогти українським підприємцям підвищити кваліфікацію у сфері ведення бізнесу. Як зазначив голова ради директорів і виконавчий директор корпорації Cisco Джон Чемберс, Інститут підприємництва «сприяє створенню нових робочих місць, стимулює зростання мікроекономічних показників, прискорює темпи розвитку нових підприємств і територіальних регіонів, у яких присутня корпорація Cisco». Подібні інститути вже функціонують у низці країн світу, таких як Польща, Угорщина, Туреччина, Македонія, Мексика і Чилі. Роботи з відкриття Інституту підприємництва проводяться також у Росії.

«Студенти» інституту зможуть навчатися на стаціонарному відділенні і дистанційно. Також реалізовано можливість проведення відеоконференцій, спілкування з викладачами та слухачами курсів. Презентуючи нову структуру, регіональний керівник Інституту підприємництва Cisco в країнах Центральної та Східної Європи Яцек Рачковськи зазначив, що цей проект передбачає співпрацю державних та приватних організацій з урядом та освітніми установами.

Корпорація створила навчальний план спільно зі Стенфордським та Корнуельським університетами. У ньому враховані питання заснування, розвитку і технічного забезпечення бізнесу. Програму тренінгів в інституті розробили підприємці-практики з урахуванням реальних умов ведення бізнесу. На початковому етапі вони будуть проводитися за такими темами: «Основи бізнесу iExec» і «Власна справа». Заняття розраховані на 72 академічні години. Семінари проводитимуть штатні інструктори інституту і запрошені викладачі. Слухачі отримають можливість підвищити професійну кваліфікацію, а також здобути знання з права та бізнесу. Набір студентів в Інститут підприємництва Cisco розпочнеться вже незабаром.

Пріоритетними регіонами для Cisco щодо створення мережі інститутів підприємництва є країни з ринковою економікою, що розвивається. Проект, насамперед, має на меті допомогти становленню малого та середнього бізнесу. Адже саме від підприємців, які працюють у цих сферах, економіка багатьох країн отримує найбільший внесок у ВВП. watermarkwatermarkwatermarkА навички ведення бізнесу та інтеграція рішень ІКТ є основними факторами ефективності та результативності малого і середнього бізнесу.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.