Огляд навушників Tecno Hipods H3: для електроніки

 | 07.00

Компанія TRANSSION почала працювати в Україні із брендом Tecno чотири роки назад і з того часу зайняла свої п’ять відсотків ринку смартфонів. Цього вона досягнула у сегменті бюджетних моделей з цінниками подекуди нижче за сяомівські. Так, процесори і дисплеї могли бути поставлені виробниками Б-ешелону, однак на здатність виконувати прості задачі повсякденного користування це не вплинуло. Тому не дивно, що тепер ми маємо можливість познайомитись з таким популярним представником аксесуарів як TWS-навушники від Tecno.

Дизайн та ергономіка

Tecno Hipods H3

Навушники Tecno Hipods H3 нічим докорінно не відрізняються від варіантів інших брендів. Щоправда, компанія вибрала не самий звичний дизайн, а на зарядний кейс не пожалкувала глянцю. Кожний навушник, маючи свою ніжку та округлий корпус отримали кружок, який світиться. Під час роботи він може світитися декількома кольорами. Синій – коли система ANC ввімкнена, червоний — коли вимкнена. Світлодіод повністю вимикається, коли активовано режим «прозорості» і навколишнє аудіо-середовище підсилюється. Корпус навушників не боїться невеликої кількості вологи завдяки сертифікації IPX4.

Tecno Hipods H3

Tecno Hipods H3 – внутрішньо-канальні навушники із декількома амбушюр альтернативних розмірів в комплекті. Корпус навушників досить габаритний як для цього типу пристроїв. Він може не досить надійно сидіти у вусі користувача. Зате при тапанні по сенсорній зоні немає ефекту «вбивання» у слуховий прохід. Цього змогли досягнути своєрідною асиметрією у формі навушників та достатньо чутливим сенсором.

Tecno Hipods H3

Кейс також не найкомпактніший, який ми зустрічали, хоча в кармані займає не так багато місця як у деяких моделей. Навушники в нього кладуться горизонтально, а не вертикально. Хоча форми відлиті так, що переплутати куди поміщати правий, а куди лівий навушник — неможливо, є ще й додаткові написи про це.

Tecno Hipods H3

З самого початку у кришки був невеличкий люфт, але для бюджетного сегменту це не страшно. Як показала практика, з часом люфт хоча й збільшується, на роботу це ніяк не впливає. Заряджаються навушники парою контактів на ніжках, а сам кейс по USB-Type-C. Навушники і кейс випускаються в білому та чорному кольорах.

Tecno Hipods H3

Керування, режими, звучання

Tecno Hipods H3

В кружку на навушниках, що підсвічується, знаходиться сенсорна зона, тримаючи кілька секунд палець на якій, можна перемикати режими ANC. Аудіо ставиться на паузу подвійним тапом. Дзвінки приймаються одним дотиком. А от зміну гучності і перемикання треків доведеться робити на смартфоні чи годиннику. В цій моделі щоб активувати підключення по Bluetooth сенсорні зони на навушниках треба затиснути пальцем на пару секунд.

Модель Hipods H3 підтримує три режими роботи з зовнішніми шумами. Є система шумозаглушення, яка може бути ввімкнена, або вимкнена. В другому випадку ви будете чути оточення але приглушено за рахунок амбушур. Є режим «прозорості» з яким навушники підсилюють звуки оточення щоб ви могли почути коли до вас хтось звертається або наближаться автомобіль на дорозі. Зміна режимів супроводжуються дуже не спішним пафосним голосом дівчини.

Tecno Hipods H3

Басів навушники видають достатньо. Середні та високі частоти не загублені, однак чистоти аудіо сцени в цих діапазонах не вистачає. Електрона танцювальна музика, яка невідомо як має звучати, як кажуть аудіофіли, в Hipods H3 звучить дуже навіть добре. Є «прокачка» і «маса». А от пронизливі вокали та гітарні рифи року просідають у якості. Здається, наче неправильно налаштовано еквалайзер, однак недостатня чистота середніх спостерігається як на пласких, так і на виставлених відповідно стилю повзунках частот. Технічно з передачею голосу під час дзвінків проблем немає. Співрозмовників добре чути. Шумоприглушення ж в свою чергу не заважає, а досить ефективно знижує звукову інтенсивність оточення.

Tecno Hipods H3

В плані автономності то у Tecno Hipods H3 середні показники на ринку. Це 4 години для навушників і ще тричі вони забезпечені зарядкою з кейсу. Сумарно 16 годин, чого вдосталь для робочого дня. На повну зарядку кейсу та навушників в ньому потрібно 1,5 години.

Враження

Tecno Hipods H3 – гарний представник бюджетних повністю бездротових навушників. Працюють  вони стабільно, заряду вистачає на повний день. Як і всякі масові моделі навушників їх форму треба тестувати і не дивуватися чому вуха не втримують. Якість звучання є нормальною для цієї ціни. Ми зустрічали куди слабші моделі за ці і навіть трохи вищі вартості. Судячи з усього, налаштування динаміків як раз відбувалося з прицілом на популярний формат електронної музики. Ну а на голосові дзвінки і відоси їх тим паче вистачає.

Характеристики навушників Tecno Hipods H3

Частота:20 — 20 000 Гц
Діаметр динаміка::12 мм
Чуттєвість:95  Дб
Опір:32 Ом
Сенсорне керування:так
Кодеки:aptX
Підключення:Bluetooth 5.0 (AAC, SBC)
Інтерфейс:USB Type-C
Безконтактна зарядка:ні
Захист:IPX4
Шумоподавлення:так
Акумулятор кейса:350 мА·г
Акумулятор навушника:40 мА·г
Габарити навушника:26х12х17 мм
Габарити кейса:65х23х23 мм
Вага навушника:8 г
Вага кейса:72 г
Постаачальник:Предст-во Tecno в Украине
Ціна:$37

Оцінка:

+ звучання

+ система шумозаглушення

+/-ергономіка корпусу навушників

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.