Огляд клавіатури Gamakay TK68: збери сам

 | 06.00

Gamakay TK68

Gamakay TK68 — це бездротова 68-клавішна клавіатура. Такий форм-фактор до певного часу часто використовувався гіками та про-геймерами. Однак тепер такий формат стає популярним і серед пересічних користувачів, оскільки вона більш зручна для початківців, ніж більш поширений форм-фактор 60%.

Корпус приїзжає до вас розібраним. Він складається з верхньої рами, яка фіксується в нижній частині. У шасі фактично немає гвинтів, а вузол утримується на місці двома стійками та вигнутою монтажною пластиною. Корпус досить легкий, і більшу частину ваги займає плата. Знизу клавіатури є чотири гумові ніжки, а також подвійні висувні отвори, які дають два різні кути нахилу над поверхнею.

Gamakay TK68

Gamakay TK68

Порт USB-C розташовано сбоку, як і перемикачі, і це зручно при підключенні до ноутбука, бо дроти лежать збоку, не займаючи місце перед клавіатурою. В комплекті є 1,5-метровий кабель із зовнішнім плетінням і кутовим роз’ємом.

Gamakay TK68

Клавіатурні ковпачки однакові, тобто мають однакову форму та розмір. Клавіатурні ковпачки виготовлені з сублімованого барвника PBT зі стінками 1,5 мм Більша площа здавалася досить незручною перший час, бо часто дві клавіші зачіплялися пальцем одночасно. Потрібні пару днів щоб звикнути. Підписи на клавішах чіткі та якісні. Цікаво, що по формі «F» і «G» здаються більш увігнутими, ніж інші. У будь-якому випадку, це не так вже й помітно, а ковпачки клавіш загалом чудові.

Gamakay TK68

В даній моделі можна побачити перемикачі Gateron. Є варіанти звичайних червоних, коричневих і синіх, а також не типові сріблясті та жовті. Перемикачів Gateron Yellows є одним із найпопулярніших бюджетних лінійок і вони досить цікаві з тактильної точки зору. Пружини хрусткі та дещо жорсткі, але не занадто. Така собі нормальна жорсткість спостерігається під час інтенсивного використовування, бо вони досить чутливі до натиску. Приємною особливістю моделі TK68 є те, що вона оснащена гніздами CIY з можливістю гарячої заміни, завдяки чому вимикачі легко знімати. Активація функцій через Fn має все необхідне — мультимедійні функції, макроси та керування підсвіткою RGB. Загалом є 15 режимів підсвічування.

Gamakay TK68

Клавіатура підтримує декілька бездротових варіантів підключення — можна вибрати між Bluetooth 5.0 або приймачем 2,4 ГГц. TK68 оснащується акумулятором ємністю 1900 мАг, якого має вистачати на тиждень роботи без підсвічування. З RGB-ілюмінацією на повній яскравості це всього лише два дні. Підсвічування автоматично вимикається через дві хвилини бездіяльності. Тим не менш клавіатура швидко «просинається». Також є сплячий режим, який спрацьовує приблизно через п’ять хвилин. Програмне забезпечення з додатковими налаштуваннями можна завантажити за посиланням Google Drive на сторінці Banggood. Програмне забезпечення досить базове, воно дозволяє перепризначати клавіші, керувати підсвічуванням і записувати макроси. TK68 має вбудовану пам’ять, тому всі налаштування залишаться без змін після закриття програмного забезпечення.

Gamakay TK68

Gamakay TK68 — цікава механічна клавіатура високої якості і з достатнім набором функцій, при ціні – сильно нижче $100. Зручно, що режимів підключення до ПК є декілька, а якщо знехтувати естетикою підсвітки – можна отримати разючу автономність. Клавіатура здається масивною, але не надмірно важкою. Це цікавий варіант як для граючих користувачів-початківців, так і більш спокусливих які не хочуть викладати сотні доларів за топові варіанти.

Характеристики клавіатури Gamakay TK68

Кількість клавіш:68
Перемикачі:Механічні Gateron Yellow (є також Brown, Red, Blue, Silver)
Підключення:USB Type-C, Bluetooth 5.2, 2,4 Ггц
Хід:2 мм, вцілому 4 мм
Сила натискання:50 г
Підсвічування:RGB, з налаштуваннями
Кабель:зйомний, 1,5 м
Габарити:359 x 149 x 47 мм
Вага:980 г
Ціна:$83

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.