«Укрінформзв’язок»: запрошення до інтеграції

 | 11.27

Перший день семінару був присвячений роботі дистриб’юторського напряму компанії, що здійснює поставки мережного і телекомунікаційного обладнання (від магістральних вузлів зв’язку до устаткування мереж доступу).

Директор дистриб’юторського напряму «Информсвязи» Денис Вайнер розповів про нові комплексні рішення, які компанія використовує, постачаючи обладнання, а також про переваги, доступні партнерам при реалізації проектів разом із компанією «Укрінформзв’язок». Зокрема, кожен клієнт може розраховувати на персонального менеджера, технічне навчання і консультування, товарні кредити (30–90 днів) і навіть організацію виокремленого складу (при закупівлях на $30–40 тис. на місяць). Також пропонується розробка проектних рішень, надання обладнання на тестування, його комплексна доставка безпосередньо на будмайданчик, монтаж та пусконалагодження, маркетингова та інформаційна підтримка партнерів тощо.

Далі у програмі семінару відбулися виступи провідних спеціалістів компанії, представників її партнерів-постачальників, які докладно висвітлили особливості пропонованих продуктових лінійок. Так, було представлено обладнання компаній RAD Data Communications, RADWIN, Expand Networks, H3C Technologies. Зазначимо, що «Укрінформзв’язок» постачає активне та пасивне устаткування для будівництва телекомунікаційної та ІТ-інфраструктур будь-якого рівня складності і різного галузевого призначення.

Особливий інтерес аудиторії викликали рішення компанії Expand Networks для прискорення роботи мереж, особливо територіально-розподілених (WAN). Розроблені Expand прискорювачі дозволяють підтримувати високий трафік WAN при одночасному збереженні продуктивності основних додатків. Ці пристрої забезпечують збільшення робочої смуги каналів WAN (на 100–400 % і навіть до 1000 %, залежно від складу трафіку), прозорість додатків для відстеження рівня використання та ефективності методів прискорення WAN Expand, а також визначення пріоритетів і розподілу смуги частот для управління якістю передачі даних (залежно від вимог конкретного додатка і пріоритетів бізнесу).

Другий день семінару був присвячений новим рішенням компанії у сфері системної інтеграції і досвіду їхнього впровадження в державних та комерційних структурах. Адже, за словами директора «Укрінформзв’язку» Андрія Білоусова, сьогодні можливості холдингу дозволяють пропонувати замовнику створення закінченої інфраструктури підприємства (від інженерних систем до бізнес-додатків).

Зацікавила присутніх і доповідь автора та провідного розробника розподіленої системи ситуаційних центрів Віктора Каплана, який розповів про нові технологічні можливості управління великими підприємствами і відомствами, що мають розподілену мережу філій.

Можливостям ведення бізнесу з використанням сучасних мультимедійних технологій присвячувалась окрема доповідь, в якій були представлені рішення зі створення систем відеоконференцзв’язку та інтерактивного телебачення (на прикладі готельного ТБ). З доповіддю «Рішення для операторських і корпоративних мереж на базі безпроводових каналів зв’язку та сучасних технологій у сфері професійного мобільного радіозв’язку» виступив керівник відділу систем безпроводового зв’язку Ігор Фіскінд. Він висвітлив компетенції компанії з побудови безпроводових мереж та особливості їхнього застосування в різних галузях.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.