Вибір – за операторами

 | 11.09

Організатором заходу виступила компанія «Скандинавіан Хаус», яка, за словами її директора з розвитку Дениса Артем’єва, присутня на українському ринку вже півтора роки. Товариство є основною структурою групи компаній RayCom і працює на ринках СНД із 1997 року, надаючи операторам комплекс послуг із поставки, інтеграції, проектування, будівництва та обслуговування систем зв’язку.
Конференція зібрала представників операторів мобільного зв’язку трьох країн СНД – України (Утел, «Київстар», «Українські радіосистеми»), Росії (Beeline, «Мегафон»), Республіки Білорусь («МТС-Білорусь)». Під час заходу прозвучали доповіді, які підготували партнери «Скандинавіан Хаус» – компанії Ericsson, Powerwave, TalkPool, CellMAX.
Про способи зменшення витрат і технічно грамотне розгортання мережі 3G, зокрема на базі наявної GSM-мережі, розповіли учасникам конференції фахівці Ericsson. За словами менеджера із GSM/3G-рішень компанії Ірини Нілогової, компанія зараз пропонує операторам новий портфель комбінованих оптимізованих продуктів на основі наявних GSM-мереж. Вони покликані об’єднати найкраще з того, що розроблено для двох поколінь мереж – 2G і 3G. Серед цих пропозицій – рішення R3 для комбінованих мультистандартних сайтів, що ґрунтуються на спрощеній мережній архітектурі. Наголошувалося, що ємність базових станцій WCDMA оператори можуть нарощувати поступово.
На конференції розглядалися такі питання, як розширення лінійки базових станцій Ericsson RBS 3000, оптимізація WCDMA-радіопокриття, організація UMTS-покриття всередині будинків за допомогою ретрансляторів і розподілених антенних систем. Детально було висвітлено можливості антенних комплексів CleanSite MonoPol компанії Powerwave (виробництво здійснюється в Естонії і Китаї) та антен Wega від Comarcom. Під час заходу відбулися також презентації UMTS/GSM-репітерів від Axell Wireless і продукції компанії Teracom Components. А представник компанії TalkPool (її підрозділ в Україні існує з 2005 року) Ерік Стромстедт запропонував операторам розглянути можливості передачі процесів експлуатації мереж на аутсорсинг.
Без планів міст неможливо спланувати 3G-мережу, підкреслювали учасники конференції. Тож на заході висвітлювалися і можливоcті геоінформаційних систем для побудови мереж UMTS/GSM. Зокрема, представник «Скандинавіан Хаус» Володимир Алексєєв наголосив на важливості надання операторам якісної цифрової картографічної інформації про відповідну місцевість при одночасному забезпеченні всіх вимог місцевого законодавства.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.