Відзнаки – найкращим

 | 17.19

Редакції газети «ДК-Зв’язок», журналів «Телеком. Коммуникации и сети», «ММ. Деньги и технологии», hi-Tech PRO і hi-Tech «Мир связи», а також інтернет-портал ht.ua Видавничого дому «СофтПрес» відзначили найбільш цікаві продукти і рішення в шести номінаціях.
У номінації «Кращий телекомунікаційний проект» журі конкурсу відзначило систему моніторингу та управління транспортними засобами Fleet Management компанії «Арт-Майстер», провідного виробника програмного забезпечення. А найкращим телекомунікаційним проектом виставки еxpoTEL заслужено стала масштабована мережа на базі Ethernet-комутаторів Edge-Core ES4612, ES3528M, ES3526XA і ES3510 компанії Edge-Core.
Нагородами у номінації «Краще рішення для операторів зв’язку» за версією газети «ДК-Зв’язок» удостоєно шафу зовнішньої установки FIST-CAB3 компанії Tyco Electronics, яку представила компанія «Тіаком», і комплексну систему візуалізації з використанням плазмових панелей Infinite компанії Digital Device Ukraine. Останню, до речі, було визнано кращим рішенням у цій номінації.
Звання кращих рішень у сфері управління підприємством отримали система комплексного управління безпекою «КУБ» від ЗАТ НДП «Информзащита» і система оперативного управління підприємством «МОТИВ» компанії «Мотив-УА». Лідером у номінації «Краще рішення у сфері управління підприємством» став програмний комплекс «ІС-Про» від компанії «Інтелект-Сервіс».
У номінації «Краще інноваційне рішення» редакція журналу hi-Tech PRO відзначила систему управління вразливостями McAfee Foundstone Enterprise і пристрій для читання електронних книг lBook eReader V3 компанії «МУК». А вища нагорода в цій номінації дісталася пристрою зняття даних ImageMASSter Solo-3 Forensic компанії Intelligent Computer Solutions, який використовується і для розслідування комп’ютерних злочинів. Почесну нагороду було вручено компанії «ЕПОС», яка представляла цей продукт на виставці.
На звання «Кращого рішення для офісу» претендували SSL/IPSec VPN-маршрутизатор/мережний екран Billion BiGuard S10 (від компанії Billion Electric Co.), а також портативний комп’ютер Dell Vostro 1500. Переможцем у цій номінації став VoIP-GSM шлюз CrossCell компанії «Сучасні комунікаційні мережі».
У номінації «Краще рішення для Web» журі конкурсу відзначило інтерактивну систему оперативного управління і планування робочого часу співробітників QuickTime компанії UCMS Group Ukraine і систему Blue Coat ProxySG (компанія Blue Coat System Inc.). Кращим рішенням у даній номінації стала система управління сайтом «1С-Битрикс: Управление сайтом» (компанії «1С-Битрикс»).
ВД «СофтПрес» поздоровляє всіх номінантів і переможців конкурсу. Впевнені, що отримані нагороди – це ще одне підтвердження вашого успіху, загального визнання з боку партнерів і клієнтів.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.