Український сервіс WeStudy Online прийшов на заміну іноземним онлайн-платформам

 | 10.30

0 WeStudy Online Photo Cover logo

Про WeStudy

 

Перша офіційна згадка про платформу WeStudy датована 2018 роком у науковій статті розробників братів Ростислава та Олександра Рижкових, проте безпосередньо варіант платформи для онлайн шкіл було запущено нещодавно.

Перший проект платформи був розрахований на системи цифровізації вищих навчальних закладів України. Наразі ним користується низка провідних університетів, такі як Львівська Політехніка, Волинський національний університет ім. Лесі Українки, Миколаївський національний університет ім. В.О. watermarkСухомлинського та інші.

Проте для широкого загалу користувачів буде більш цікавим новий проект розробників WeStudy Online — платформа для запуску, продажу та проведення онлайн-курсів.

1 Вікно реєстрації
Вікно реєстрації в платформі WeStudy Online

І хоча платформу WeStudy Online було запущено лише наприкінці травня, менше ніж за три тижні на ній вже запрацювали декілька сотень онлайн шкіл, починаючи від індивідуальних мовних курсів від і закінчуючи великими онлайн школами які мають багаторічний досвід роботи, велику кількість курсів, коучів та клієнтів.

Реєстрація в платформі WeStudy

Реєстрація в платформі WeStudy Online проходиться за 15 секунд, при цьому є можливість одразу обрати безкоштовний період використання від 30 до 90 днів в залежності від обраної функціональності.

Платформа має зрозумілу панель управління онлайн школою та зручні інструменти для зв’язку та взаємодії із клієнтами.

2 Панель керування платформою
Панель керування в платформі WeStudy Online

При проходженні реєстрації, генерується вже готовий лендінг пейдж. watermarkПо суті, користувач отримує не тільки платформу онлайн курсів, а ще й сайт під них для роботи із клієнтами.

Платформа має повноцінний конструктор сайту, тим самим вона є інтегрованим міксом двох різних сервісів в одному (наразі за доволі скромну ціну).

3 Конструктор сайту
Конструктор сайту платформи WeStudy Online

Налаштування курсів в платформі

 

Меню налаштування курсів достатньо зрозуміле. В даний момент, автоматичну сплату за курс можна налаштувати через LiqPay. watermarkТаке налаштування займає менше хвилини – треба лише скопіювати ключі від LiqPay в відповідні поля та натиснути «зберегти».

4 Меню керування замовленнями курсів
Меню керування замовленнями курсів WeStudy Online

Якщо слухач сплачує іншим методом — менеджер курсу може зафіксувати це через «редактор» студентів.

5 Меню налаштування курсів
Меню налаштування курсів в платформі WeStudy Online

Актуально для тих, хто змінює іноземне ПЗ на вітчизняний продукт WeStudy Online — міграція особових кабінетів клієнтів. З цим в платформі теж все в порядку. Функція імпорт студентів із таблиці Excel значно спрощує цю процедуру.

6 Імпорт студентів
Імпорт студентів в платформі WeStudy Online

Стосовно безпосереднього насичення курсу навчальними матеріалами — тут можна побачити відголосок консервативного підходу до університетської навчальної платформи, яку розробники впроваджували впродовж декілька років до відкриття онлайн платформи для широкого загалу.

Структурування за модулями та розділами, значні можливості від класичної лекції до завдання з функцією завантаження файлу відповіді. watermarkОкремо можна виділити блок тестувань, які підтримують відповіді як в текстовому вигляді, так і в вигляді відео чи ілюстрації.

Робота із клієнтами в платформі WeStudy

7 Менеджер студентів
Менеджер студентів в платформі WeStudy Online

Можливість створювати унікальні тестування для курсу вигідно відрізняє вітчизняну платформу WeStudy Online від аналогів іноземних платформ для створення та ведення онлайн курсів.

Відео матеріали для курсів завантажуються на захищені хостинги і доступ до них мають лише менеджери курсів та слухачі, яким було надано цей доступ. Можливість викачувати відео відсутня, передбачено лише перегляд.

В платформу WeStudy Online також інтегровано месенджер, через який можна надіслати повідомлення як одному, так і групі клієнтів, робити розсилку повідомлень всім зареєстрованим клієнтам.

8 Мессенджер
Месенджер платформи WeStudy Online

Ще один вигідний плюс української платформи WeStudy Online – інтуїтивність у використанні, налаштуванні та техпідтримці. Через окрему вкладинку «Допомога» в меню клієнта інтегровано відповіді на основні питання використання платформою із відео-інструкціями.

Там же можна знайти кнопки техпідтримки, через які безпосередньо можна замовити консультацію, налаштування лендінг пейджу, залишити побажання. Цікаво, що техпідтримка доволі швидко та ефективно реагує на побажання клієнтів.

Платформа має свій власний CRM. watermarkЦікавий елемент – Канбан-дошка роботи з заявками.

9 Канбан дошка роботи з заявками
Канбан-дошка роботи з заявками WeStudy Online

Платформа Westudy Online має адаптивний дизайн і добре підходить для використання як з комп’ютерів, так і мобільних пристроїв.

Мобільна адаптація в платформі WeStudy Online

Блок E-mail розсилки в платформі WeStudy

Додаткова плюшка — в платформі передбачена функція «Розсилка». Повноцінний блок створення E-mail розсилок для клієнтів онлайн школи. Розсилку можна створювати як по всім зареєстрованим користувачам взагалі, так і по вибраним групам, наприклад, зробити розсилку безпосередньо слухачам окремого курсу.

12 Меню створення розсилок
Меню створення розсилок в платформі WeStudy Online

Блок E-mail розсилки має конструктор листа, в якому можна створювати елементи «заголовок», «текст», «зображення», «кнопка». Також можна обирати кольорову гаму фону листа.

13 Конструктор листа для розсилки
Конструктор листа для розсилки в платформі WeStudy Online

Також в блоці розсилки передбачена звітність за результатами розсилки: скільки листів відкрито, чи були помилки при доставці, відсоток відкриття листів, скільки посилань було переглянуто.

14 Результати за розсилкою E-mail
Результати за розсилкою E-mail в платформі WeStudy Online
15 Деталізація E-mail розсилки
Деталізація E-mail розсилки в платформі WeStudy Online

Чому варто обрати платформу Westudy Online

Українська платформа Westudy Online — гарний та фінансово доступний вибір як для тих, хто має свої великі онлайн школи, так і для початківців, які тільки хочуть спробувати себе у ролі коучів онлайн курсів.

Платформа має наступні функціональності:

  • Конструктор сайту онлайн-школи: Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс конструктора, актуальні шаблони для широкого кола задач;
  • Система CRM: канбан дошка для роботи з лідами;
  • Навчальне середовище: Завантаження матеріалів на захищеному хмарному сховищі, тестування із підтримкою фото і відео відповідей;
  • Цифрове робоче місце: Система менеджменту курсів, єдине вікно авторизації, система управління проектами;
  • Автоматизація курсів: Курси як із фіксованими датами матеріалів, так і з автоматизованою прив’язкою до формування групи;
  • Легкість та інтуїтивність: Простий і доступний інтерфейс робочого місця, яким без проблем користуються як діти, так і дорослі;
  • Месенджер для спілкування користувачів всередині платформи;
  • Блок створення E-mail розсилок для клієнтів.

Сітка тарифів платформи WeStudy Online станом на червень 2022 року:

ТарифБазовий+ЕлітнийЕлітний+Корпоративний
11$ / місяць37$ / місяць59$ / місяцьДоговірна
Кількість менеджерів / користувачів1/20015 / 100050 / 300050+ / 3000+
Хмарне сховище файлів Google Cloud Storage10 ГБ50 ГБ100 ГБ50+ ГБ

Стартова ціна платної підписки з достатньою функціональністю починається від 11 доларів США на місяць, що каже про доцільність використання даної платформи.

Robo User
Web-droid editor

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.