ASUS представила нові ноутбуки ROG Strix SCAR 17 Special Edition, ROG Flow X16 і аксесуари ROG Slash

 | 15.00

ROG Strix SCAR 17 Special Edition ROG Flow X16 2022

Компанія ASUS представила новинки в лінійці ігрових пристроїв та аксесуарів. Зокрема це ноутбуки ROG Strix SCAR 17 Special Edition, ROG Flow X16, а також лінійка аксесуарів ROG Slash. Ще компанія випустила гру SCAR Runner.

Ноутбук ROG Strix SCAR 17 Special Edition оснащено процесором з TDP 65 Вт і відеокартою з TGP 175 Вт (з Dynamic Boost). В конструкції використовується випарна камера в поєднанні з ексклюзивним для ноутбуків ROG рідким металом Conductonaut Extreme, що застосовується як для центрального, так і для графічного процесора.

ROG Strix SCAR 17 Special Edition

ROG Strix SCAR 17 Special Edition

У моделі SCAR 17 SE використовуються панелі дисплеїв роздільної здатності Full HD з частотою 360 Гц та QHD з 240 Гц (обидві з часом відгуку всього 3 мс). Встановлюється до 64 ГБ швидкісної оперативної пам’яті DDR5 4800 МГц і накопичувачі PCIe 4.0 в масиві RAID 0.

ROG Strix SCAR 17 Special Edition

Дизайн корпусу вирізняється оформленням у стилі «кіберпанк» і вперше використовує в дизайні невидиме чорнило, нанесене безпосередньо на металевий корпус. За умов звичайного освітлення це покриття створює матову текстуру з металевим відблиском, а у світлі УФ-ліхтарика чорнило стає зелено-блакитним і демонструє підказки для гри SCAR Runner.

Ноутбук-трансформер ROG Flow X16 з екраном 16-дюймів працює на основі процесора AMD Ryzen 9 6900HS і відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti. Він також підтримує підключення зовнішніх відеокарт сімейства XG Mobile.

ROG Flow X16

ROG Flow X16

Ноутбук оснащений дисплеєм ROG Nebula HDR з QHD і мінісвітлодіодним підсвічуванням, частотою оновлення 165 Гц. Пікова яскравість — 1100 кд/м2, а колірне охоплення — 100% DCI-P3. Компоненти включають технологію Frost Force і рішенням Pulsar Heatsink із трьома вентиляторами й радіатором з високою щільністю пластин.

Ігрові аксесуари ROG Slash доповнюють лінійку сумок та аксесуарів одягу. Вони виготовлені з матеріалів преміум-класу та розроблені з урахуванням геймерської культури та стилю кіберпанк. Завдяки регульованим ремінцям, кільком відділенням і волого відштовхувальним матеріалам нові сумки ROG Slash Crossbody Bag, Hip Bag та Protective Laptop Bag, а також рюкзак ROG Slash Backpack захистять у дорозі важливі речі. Кепки Cobra Buckle Cap і Bucket Hat пропонують яскравий стиль і захист від прооменів.

ROG Slash

Доступна як розширення для ROG Citadel XV, нова гра SCAR Runner — це гра-паркур від першої особи, що розповідає історію персонажа, який змагається з часом, щоб відновити важливу інформацію. Ця гра також пов’язана з дизайном ROG Strix SCAR 17 Special Edition, підказки для її проходження приховані в самому ноутбуку. Запуск SCAR Runner супроводжує кампанія з розіграшу призів на суму понад $20 000, серед яких ноутбук Strix SCAR 17 SE та аксесуари ROG Slash. Акція триватиме з 17 травня до 30 червня 2022 року, а повну інформацію про кампанію можна знайти тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.