ASUS представила в Україні ігровий ноутбук-планшет ROG Flow X16 з підтримкою зовнішніх відеокарт

 | 17.00

Компанія ASUS провела презентацію ігрового ноутбука-планшета ROG Flow X16 з підтримкою зовнішніх відеокарт. Пристрій вже почав продаватися в Україні.

ROG Flow X16

ROG Flow X16 є третім і найпотужнішим на сьогоднішній день пристроєм у сімействі ROG Flow. Він отримав процесор AMD Ryzen 9 6900HS і відеокарту NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti для ноутбуків з MUX Switch. Відеокарта RTX 3070 Ti тут працює з TGP до 125 Вт (з функцією Dynamic Boost).

Система охолодження ROG Flow X16 розрахована на підтримку високої продуктивності. У цій системі поєднується рідкометалевий термоінтерфейс Thermal Grizzly для центрального процесора та нова технологія Frost Force, що включає два вентилятори, що спрямовують повітряний потік безпосередньо на важливі компоненти, і додатковий вентилятор, який відкидає гаряче повітря від графічного процесора до радіатора Pulsar, розташованого вздовж усієї задньої грані ноутбука. Ребра цього радіатора мають товщину 0,1 мм, завдяки чому загальна площа розсіювання тепла складає цілих 110 902 мм².

Дисплей ноутбука відтворює 100% відтінків колірного простору DCI-P3, має яскравість щонайменше 500 кд/м2, а також час відгуку не більше 3 мілісекунд. Дисплей Flow X16 відповідає всім цим критеріям: він має роздільну здатність QHD (2560 x 1600), співвідношення сторін 16:10 та пікову яскравість 500 кд/м2. В компанії такий набір параметрів теперь об’єднують брендом ROG Nebula.

ROG Flow X16

ROG Nebula

При цьому він і досить тонкий — 19,4 мм і важить 2,1 кг. Незважаючи на тонкий і легкий форм-фактор цього пристрою, він зручний у використанні та підтримує апгрейд. У ROG Flow X16 може бути встановлено до 64 ГБ оперативної пам’яті, причому обидва слоти SO-DIMM розташовані в легкодоступних місцях, тож комп’ютер у майбутньому можна буде модернізувати. Ноутбук оснащений твердотільним накопичувачем обсягом до 2 ТБ і пропонує ще один вільний слот M.2 для встановлення додаткового.

Шарнір на якому тримається кришка з дисплеєм обертається на 360 градусів. Таким чином ROG Flow X16 може приймати форму з підставкою, намету або перетворюватись в 16-дюймовий планшет із сенсорним екраном.

ROG Flow X16

Зовнішні відеокарти з хабом XG Mobile містять «ноутбучні» варіанти найпродуктивніших графічних процесорів AMD і NVIDIA та є достатньо портативними, щоб їх було зручно переносити в рюкзаку. Ці унікальні пристрої також виконують роль док-станцій для розширення кількості портів. Користувачам доступні додатково порти Ethernet, USB Type-A, DisplayPort, HMDI 2.1 і пристрій для зчитування SD-карт. Є підтримка WI-FI 6E (802.11ax) та Bluetooth 5.2.

ROG Flow X16 XG Mobile

ROG Flow X16 XG Mobile

xg mobile specs

Встановлено акумулятор 90 Вт·год, який дозволяє йому у не навантаженому режимі роботи працювати автономно до 15 годин.

rog x16 flow battery

ASUS ROG Flow X16 разом із XG Mobile вже доступний у продажу в Україні за рекомендованою ціною 159 999 грн.

rog x16 flow specs

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.