Baidu представила ERNIE Bot — аналог ChatGPT для китайської аудиторії

 | 16.00

Ernie bot

Китайський пошуковий гігант Baidu розробляв ERNIE (Enhanced Representation through Knowledge Integration) протягом останніх 10 років. Вперше чатбот запустили у 2019-му, а нині презентували його оновлену версію. До сих пір вона орієнтована виключно на факти про Китай.

ERNIE Bot вміє надавати аудіовідповіді на різних китайських діалектах, а також може створювати зображення та відео з тексту китайською мовою.

Під час демонстрації чатбот коротко виклав зміст китайського науково-фантастичного роману і надав пропозиції щодо того, як продовжити книгу. Він також зміг назвати імена акторів у екранізації, порівняти їхній зріст і зробити висновок, хто з них вищий. В іншому прикладі ERNIE зміг запропонувати варіанти назви для технологічної компанії, що надає послуги малому та середньому бізнесу, написати для неї рекламні гасла та навіть створити інформаційний бюлетень із заданою кількістю слів.

Раніше видання Nikkei Asia з посиланням на власні джерела повідомляло, що китайські регулятори наказали технологічним компаніям Tencent і Ant Group (дочірня компанія гіганта електронної комерції Alibaba) обмежити доступ до ChatGPT, а також звітувати про майбутні запуски та роботу власних ШІ-чатботів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.