Безкоштовний роумінг для українців в ЄС подовжили до 1 липня 2023 року

 | 18.00

public transport wi-fi internet smartphone

У рамках Саміту Україна-ЄС було оголошено про підписання нової Спільної заяви українських та європейських операторів мобільного та фіксованого зв’язку про координацію зусиль для забезпечення доступного роумінгу для українців, які вимушено перебувають на території ЄС.

27 операторів мобільного та фіксованого зв’язку України та інших країн Європи підписали цю спільну заяву. До неї долучилися 7 українських (Kyivstar, Vodafone, lifecell, Укртелеком, Data Group, Vega Telecom та 3Mob) та двадцять європейських операторів. Угоду було досягнуто за підтримки Європейської Комісії, НКЕК (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку) та за участі BEREC (Орган європейських регуляторів електронних комунікацій).

Нова Спільна заява українських та європейських операторів зв’язку діятиме наступні 6 місяців. Вона являє собою продовження тих домовленостей, які були досягненні у рамках попередньої Спільної заяви, укладеної 8 квітня 2022 року та, яка діяла протягом останніх 9 місяців.

Оператор Vodafone Україна повідомив про продовження дії послуги «Доступний роумінг» більш ніж у 30 країнах, а «Київстар» продовжив дію послуги «Роумінг як вдома» на 2023 рік для 27 країн.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.