5 причин перестати дивитися телевізор

 | 09.53

Блукаючи просторами мережі, наткнувся на досить цікаву і правдиву замітку про [S]зомбіящик[/S] телебачення, яка варта уваги. Рекомендую всім прочитати і взяти на замітку;)

В епоху появи і перших кроків телебачення багатьом здавалося, що ця технологія є фінальним акордом у розвитку культури. Експерти не сумнівалися у швидкій смерті книг, театру і кіно, а захоплені глядачі рядами розсідалися перед телеекранами, розмір яких не перевищував блюдця. З тих пір пройшло багато часу, телевізори обзавелися величезними кольоровими екранами, об’ємним звуком і таким же зображенням, але запланованої смерті всіх мистецтв все ніяк не відбувається.

Більш того, останнім часом перегляд телевізора стає ознакою поганого тону. Що ж відбувається?

Сьогодні вже нікого не здивуєш заявою «Я не дивлюся ТБ». Відмова від перегляду телебачення стає навіть ознакою якоїсь височини, ознакою культури та наявності інтелекту. Свобода від ящика перетворюється на модний тренд, якому багато людей абсолютно бездумно намагаються наслідувати. Давайте подивимося, що нам дійсно не подобається в сучасному телебаченні і чи потрібно радикально з ним прощатися.

1. Телебачення пожирає ваш час

Спочатку глядачі дивилися передачі, коли у них був вільний час. Потім придумали серіали і глядачі стали жити тоді, коли залишається вільний час від телевізора.

2. Телевізор робить вас тупим

Тривале надмірне споживання телебачення пригнічує наш мозок. Повна відсутність мозкової активності, спрямованої на прийняття рішень і творення, заміщення тільки пасивним споживанням інформації, перетворює людину в рослину. Можна наводити купу посилань для доказу цього твердження, але краще просто згадайте свій стан після тривалого сидіння перед екраном. Млявість, загальмованість, сплутані думки, сонливість. ТВ-зомбі.

3. Телебачення робить вас гірше

Сучасні продюсери добре засвоїли думка про те, що людей найбільше приваблюють секс, страх і жадібність і на повну використовують ці приманки. З екранів б’є кров, від хтивих стогонів доводиться приглушати звук, а на розіграш багатства збираються подивитися мільйони бідняків.

Так, на деяких каналах ще залишилися пару тямущих передач, але погоди на ТБ вони не роблять і їх закриття лише питання часу. Більшість телевізійного контенту не несе у ваше життя ніякого позитиву, а лише пробуджує низькі почуття.

4. Інформаційна передозування

Телебачення робить з вас не просто інформаційного ненажеру, воно калічить вас. Згадайте, як ви вчора сиділи перед телевізором і дивилися фільм, потім шоу. Реклама. Новини. Кожна рекламна пауза, кожен випуск новин складається з окремих коротких сюжетів, окремих історій, які влили і перемішали у вашій голові. За вечір ви отримуєте таку кількість абсолютно непотрібної інформації, що для корисної й місця-то не залишається.

5. Реклама

Таблетки, прокладки, пиво, банк, пиво, газована вода, прокладки, пиво, таблетки, машини, кава, газована вода, супермаркет, прокладки, пиво, Nokia, таблетки … і знову по колу.

Так, реклама дозволяє знімати передачі й безкоштовно показувати їх телеглядачам. Але те, що відбувається зараз на екрані, знаходиться вже за межею цього об’ясненія.На деяких каналах з кожної години мовлення до 50% припадає на рекламу. Перегляд півторагодинного фільму перетворюється на заняття на цілий вечір, а шоу зірок розтягується до появи зірок на небі. Чи не занадто велика плата за право дивитися сумнівні передачі?

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.