Авто від Google з автопілотом

 | 10.26

Уявіть на хвилинку, що у кожного з нас з’явився особистий водій, який безпомилкво і безмовно буде доставляти в потрібне нам місце, економлячи наш час і нашу енергію. Скажете, що це нереально, фантастично? А співробітники Google, скажуть, що це уже реальність!

Ще у 2010 році, незважаючи на відсутність нормативної бази, успішно протестувала своє авто з автопілотом на вулиці Ломбард-стріт, що в Сан-Франціско, яка відома дуже велику кількістю крутих поворотів.

В травні, цього року, штат Невада видав гугловцяв спеціальну ліцензію на проведення тестування автомобілів на базі Toyota Prius з автопілотом на дорогах загального користування. А також затвердили правила безпеки для цієї категорії транспорту.

Співробітники Google сповіщають, що їхнє авто з автопілотом проїхало уже 300тисяч миль(482,7 тисячі кілометрів) без жодного інциденту, що робить це авто від Google безпечнішим ніж середньостатестичний водій.

Для житілів США такі авто уже в найближчому майбутньому можуть з’явитися на звичайних дорогах. Залишилось прийняти нормативну базу для всіх штатів.

Такі автомобілі можуть вирішити велику кількість проблем і відкрити багатьом людям нові можливості.

Ну i вiдео на десерт.

Джерело:

3dnews.ru

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.