FVD Video Downloader — плагін для google chrome

 | 20.46

FVD Video Downloader — плагін для браузера, який дозволяє завантажувати відео і аудіо файлів практично з будь-якої сторінки для подальшого перегляду на комп’ютері. Він підтримує величезний вибір сайтів, включаючи Facebook, Вконтакте, Vimeo, Veoh, Blip, Metacafe, Dailymotion, Break, а також тисячі інших.

2012_11_20_205325_500

З плагіном дуже легко працювати — якщо є доступні відео на сторінці, яку ви читаєте, кнопка зі стрілкою у вашому браузері змінює свій колір на синій. Ви можете завантажити відео, клікнувши на цю кнопку. Після цього ви можете програвати його на своєму комп’ютері або конвертувати його в інший формат для подальшого перегляду на інших пристроях.

Скачати музику або відео у форматі HD, формат MP3, MP4 або FLV.

Флеш ігри завантажуються у форматі SWF.

FVD Video Downloader не працює на Youtube і інших сайтах, які пропонують відео захищені авторським правом, таких як Vevo, Warner Bros, Sony Music і т.д.

***

Зверніть увагу, що FVD Downloader не несе відповідальності за медіа-контент, який ви завантажуєте. Ми пропонуємо перевірити в першу чергу авторські права і дозволи для завантаження певного відео або аудіо. Будьте обережні, будь-ласка.

Последний раз плагин можно было установить по следущей ссылке —

https: //chrome.google.com/webstore/detail/fvd-video-downloader/lfmhcpmkbdkbgbmkjoiopeeegenkdikp/details?. К сожалению, она уже не работает.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.