Коротко про Mortal Kombat X

 | 18.19

MK10_2015_04_22_16_39_38_382

Мільйони шанувальників цього культового файнтингу дочекалися – найсучасніша реінкарнація Mortal Kombat уже доступна всім охочим. Скажу відверто, дана гра покорила мене ще з часів приставок Sega Mega Drive 2 коли ми з друзями весело і досить гучно проводили години за проходженням веж чи просто змагаючись між собою.

Що ж, повернемось да винуватця цих рядків —  Mortal Kombat X. Гра є  прямим продовженням Mortal Kombat IX (25 років після її завершення), що розповідає про подальшу долю Земного  царства та Зовнішнього Світу після смерті Шао Кана. Нема сенсу переказувати сюжет – краще самому зануритись у вир емоцій та екшену. Слід лише відмітити, що новий МК пропонує сюжет гідний сучасних голлівудських бойовиків із відмінно реалізованими діалогами та цікавим розвитком подій.  Головні нововведення – це поява ряду цікавих персонажів. Серед яких можна згадати: Кессі Кейдж (донька Кейджа і Соні),  Кун Дзинь (нащадок Кун Лао), Такеда (син Кенші) та декілька інших. Ба більше, згодом розробники обіцяють появу Кейсі Джонса та Хижака, що так просили багато фанатів.

MK10_2015_04_22_16_39_53_719

Як бачимо, в новій частині гри – зроблена ставка на нащадків добре знайомих персонажів, що по сюжету рятують нашу планети від чергової спроби її захоплення.  Серед цікаво слід виділити можливість вибору стилю бою для кожного персонажу. Тобто, якщо раніше усі супер-удари були доступні, то перед боєм уже слід вибирати на що робити ставку – на магічні фішки, зброю чи рукопашний бій (все залежить від вибраного героя).

MK10_2015_04_22_16_40_49_954

Крім того, додана можливість ускладнення життя своєму супернику (наприклад: хаотичні вильоти бомб/кислоти, відбирання частини життя і багато інших), що додані у вигляді додаткових налаштувань — виглядає досить свіжо. З’явилась можливість взаємодіяти з навколишнім оточенням, на кшталт, як  Injustice: Gods Among Us, що виглядає досить весело і навіть місцями брутально. Виглядає цікаво і поява онлайнових змагань за вибрану фракцію (Лін Куей, Білий Лотос, Чорний Дракон, Спеціальні Сили, Братство Тіні). До класичних башт із списком суперників – додані живі башні, що оновлються через інтернет. Повернулися X-Ray і Brutality, що мають ряд умов для їх виконання.

MK10_2015_04_22_18_08_04_417

Для лінивих – з’явилися прості фаталіті (слід натиснути лише дві клавіші) та можливість пропускати матчі , що можна заробляти проходячи рівень Кріпта. Єдине чого так не вистачає – це режими 2х2, що прекрасно проявили себе у минулій частині.  В цілому гра по-справжньому є новим поколінням файтингів, що поєднує в собі відмінну графіку та вражаючу фізику – просто приголомшливі враження. Відчуття, що персонажі по-справжньому гамселять друг друга і на це хочеться дивитися знову і знову. Для наочної демонстрації пропонує переглянути моє відео нижче. Приємної гри та позитивних емоцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *