Metro:Last Light — довгоочікуваний сіквел

 | 23.22

Мільйони прихильників у всьому світі, до яких відношусь і я, з нетерпінням чекали продовження шутера — Metro 2033. Оригінальний сіквел, під назвою Metro:Last Light, мав побачити світ у березні 2013 року. Але, в грудні минулого року, американський розробник і видавець ігор — THQ Inc. (Toy Headquarters), оголосив себе банкрутом. Видавець, завдяки якому світ дізнався про Україну, як ігрову державу. THQ видала і активно просувала легендарну гру S.T.A.L.K.E.R київської студії GSC Game World. Вихідці з якої, в березні 2006, організували студію 4A Games. А в 2010 році вони випустили оригінальну гру — Metro 2033.

Остаточно збанкрутіле видавництво THQ було розпродано вроздріб на аукціоні. Студії і права на проекти, що належали видавництву, перейшли у власність інших компаній. Права на серію Metro, доля якої найбільше хвилює вітчизняних геймерів, дісталися німецькому видавництву — Koch Media за $5,9 млн.

Пройшов березень, а гра так і не з’явилась. Поповзли чутки, що вона взагалі може не вийти. Але німецька медіакомпанія Deep Silver оголосила, що вихід перенесено на травень цього року.

Сьогодні 17 травні і Metro:Last Light — офіційно представлено світовій громадськості.

Автори проекту не використали сюжет другої книги Дмитра Глуховського, а зробили продовження першої. Головним героєм сіквелу, як і першої частини, є добре знайомий Артем. Якому доведеться попередити війну між громадянами різних станцій метро, які хочуть захопити бункер Д6 — могутню зброю. Головний герой починає сумніватися у правильності рішення — знищити «Чорних». У всій цій плутанині слід розібратися.

Нас знову чекають захопливі і насичені пригоди, як під землею московського метро, так і на поверхні. Ще більше монстрів, перестрілок і незабутніх вражень. А головне — неповторна атмосфера гри, яка захоплює від самого початку і до кінця тримає нас в напруженні.

Будемо сподіватись, що вітчизняна студія — 4A Games , порадує нас ще багатьма цікавими проектами. Приємної гри і до зустрічі в реальності 😉

Офіційний сайт Metro:Last Light, де можна дізнатись про останні новини і події в житті проекту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *