новости от ДССТЗИ

 | 14.06

вот как у нас работают специалисты по ИТ в госю органах 🙂

жирным текст выделен мною

========================================

Атаки на офіційне Інтернет-представництво Президента України

Фахівцями Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) під час моніторингу стану Інтернет-ресурсів, що знаходяться на технічних майданчиках Держспецзв’язку, було зафіксовано, що 01 лютого 2012 року з 06:00 відбулося зростання мережевого навантаження на сервери офіційного Інтернет-представництва Президента України. Це було класифіковано як «Атака на відмову в обслуговуванні» (DDoS атака). Такий тип атак має на меті блокування веб-ресурсу шляхом надсилання великої кількості запитів, тобто спрямований на перевантаження ресурсу.

Держспецзв’язку разом з Адміністрацією Президента України було вжито необхідних заходів щодо забезпечення працездатності та безперебійної роботи офіційного Інтернет-представництва Президента України. Вжиті заходи забезпечили захист веб-сайту від знищення. При цьому було зафіксовано незначні затримки в обробці запитів користувачів.

Національною командою реагування на надзвичайні комп’ютерні події CERT-UA було встановлено місцезнаходження Інтернет-ресурсу, на якому розміщувалось шкідливе програмне забезпечення, та в рамках міжнародної взаємодії команд CERT заблоковано його роботу.

Застосування сучасних засобів і методів боротьби з комп’ютерними атаками та висока професійна підготовка фахівців Держспецзв’язку та Адміністрації Президента України забезпечили безперервну роботу Інтернет-представництва Президента України.

На жаль, атаки продовжуються. (хотя как сказано выше — все заблокировано) Максимальна кількість запитів, спрямованих на відмову роботи Інтернет-представництва Президента України, складає близько 140 тисяч запитів у секунду. IP-адреси, з яких проводяться атаки, передано до правоохоронних органів України. (ага, все сотни тысяч адресов)

Держспецзв’язку наголошує, що дані дії Інтернет-користувачів мають ознаки правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем,

комп’ютерних мереж чи електрозв’язку). (особенно если компьютер пользователя не на украинской территории)

источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *