Відчуй себе зіркою з Frets on Fire!

 | 09.29

Всім привіт! Мабуть кожен в своєму житті мріяв відчути себе частиною відомої на весь світ музичної групи. Відчути цей драйв коли твої фанати шаленіють від кожного твого кроку,або просто зібравшись у компанії друзів виконати улюблений хіт. watermarkРозглянемо програму яка частково допоможе у здійсненні всього вище сказаного.

Frets on Fire MFH-Alarian Mod

При першому знайомстві з даною програмою я скептично подумав:як можна грати на клавіатурі?Але після кількох спроб я став з захопленням проводити час, граючи годинами світові хіти

.

Ну а тепер докладніше про Frets on Fire – музичний симулятор у якому гравець натискуючи клавіші клавіатури, або спеціального контролера, синхронно нотам, які рухаються на моніторі, виконує музичну композицію. watermarkДля гри потрібно тримати клавіатуру як гітару, однією рукою натискаючи на клавіші «ладів», а інший на клавіші «медіатора».

Гра розповсюджується безкоштовно і має версії для Linux і MacOS X. Підтримуються пісні з Guitar Hero і Rock Band.Особливістю являється те що симулятор «заточений» для гри на клавіатурі, але й підтримує багато інших контролерів. Гравець виконуює композицію натиснувши на відповідні клавіші(від F1до F5) і одночасно клавішу Enter. Всі «ноти» на екрані. монітору підсвічені відповідним кольором: зеленим,червоним,жовтим, синім, помаранчевим

м

Коли ноти у вигляді полоси, потрібно утримувати відповідну клавішу(Enter натискати не обов’язково). Коли потрібно взяти кілька «нот» одночасно, потрібно натиснути їх одночасно. watermarkЯкщо не вдається потрапити в «ноти», звучання інструменту припиняється.

Програма має велику кількість оболонок, на любий смак. watermarkМає чотири рівні складності, в залежності від вашої підготовки:easy, medium, hard, expert.

Єдиним чітом у Frets on Fire є виклик на поміч Юргена (Jürgen Guntherswarchzhaffenstrassen)− вигаданий гітарист. Юрген проводить навчання і його голосом звучать всі фрази.

Корисно викликати його коли хочеш дізнатися максимальний результат який можна зіграти, або просто насолодитись композицією. Також є три інструменти на яких можна зіграти:гітара,бас гітара,ударні. Є навіть режим гри вдвох на одному комп’ютері, для цього потрібно зайти в Multiplayer. Для гри вдвох потрібно,як мінімум, мати дві клавіатури (одна USB, друга PS/2).І ще велика кількість налаштувань які дозволять в повній мірі відчути себе музикантом.

Висновки

На мою думку Frets on Fire MFH-Alarian Mod є найкращим симулятором гри на гітарі, з величезною кількістю можливостей по індивідуальним налаштуванням;). Можу з впевненістю сказати що познайомившись з цим творінням ви назавжди станете його шанувальником. watermarkА для тих хто уже зацікавився даю адреси кращих сайтів про Frets on Fire:

http://fretsonfire.sourceforge.net/ — Офіційний сайт Frets on Fire

http://keyboardsonfire.net/ — сайт шанувальників Frets on Fire

http://www.fretsonfire.net/ — самий популярний сайт шанувальників Frets on Fire

http://fretsonfire.wikidot.com/ — енциклопедія про Frets on Fire

http://fofchart.exofire.net/ — сайт рекордів проходження пісень в Frets on Fire

http://www.fretsonfire.net/cgi-bin/ikonboard.cgi?act=ST;f=11;t=24664 – офіційна сторінка MFH-Alarian Mod

http://www.t3-i.com/eof.htm — редактор пісень EOF

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.