ВНИМАНИЕ!!!! Передайте всем!!! Для повышения качества интернета в центре, необходимо выключить в своих телефонах работу всех приложений и доступ в Интернет! Включайте только для необходимых коммуникаций!

 | 22.31

ВНИМАНИЕ!!!! Передайте всем!!!

Для повышения качества интернета в центре, необходимо выключить в своих телефонах работу всех приложений и доступ в Интернет! Включайте только для необходимых коммуникаций!

На графиках видно — ваши гаджеты радостно обновляют приложения, пока вы делаете революцию:) Интернета много не бывает — мы должны помочь ему работать полезно!!!

Установлен бесплатный WiFi

Терещенковская 19: evromaidan1 и 2.

Площадь Михайловская 24а: evromaidan 3 и 4.

Еще две точки в гостинице Казацкая

Еще раз напоминаю — каждый житель в центре, каждое заведение и офис могут открыть свой канал в помощь людям!!! Не забывайте при этом защищать свою внутреннюю сеть!!!

Для клиентов Воли

для надання можливості здійснювати екстренні дзвінки та оперативно звя’зуватись із близькими онлайн під час мирної акції 1 грудня, ми відкриваємо на два дні (1-2 грудня) максимальну швидкість Інтернету за Вашою адресою!

У свою чергу, просимо Вас зняти паролі на Wi-Fi, щоб надати можливість отримати доступ до мережі всім, хто цього потребуватиме.

1. Інструкція з безпечного відкриття доступна за посиланням: Инструкция по сбросу к заводским установкам http://volia.copiny.com/question/details/id/233840#comment_560233.

2. У випадку необхідності зв’яжіться, будь ласка, з нами, відповівши на цього листа, і наші співробітники допоможуть Вам здійснити необхідні налаштування.

3. watermarkЗа Вашим бажанням на [email protected] надішліть нам адресу (вулицю та номер будинку), за якою буде відкрито WiFi, і Інтернет-ассоціація України відмітить цю точку на загальнодоступній мапі.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.