Bosch зупинила більшість поставок, роботу заводів, прийом замовлень з росії

 | 07.00

Bosch logo lifestyle

Bosch зупинила більшість поставок до Росії. Це також спричиняє значні обмеження для локальної виробничої діяльності. Наприклад, більшість заводів компанії або надалі не можуть здійснювати виробництво, або повністю призупинили діяльність.

Бізнес автозапчастин на російському ринку зупинився: із початку березня Bosch не приймає нових замовлень від Росії та російських автовиробників на запчастини для вторинного ринку та СТО. Більше того, центральний склад компанії запчастин у Москві більше не поповнюється.

Додатково, внаслідок отримання інформації про те, що вироби Bosch всупереч контрактним угодам з місцевими компаніями, ймовірно були встановлені в cистемах нецивільного призначення, компанія призупинила поставки в Росію та російським клієнтам компонентів для вантажівок.

Оскільки ланцюги поставок перериваються, а дефіцит компонентів зростає, Bosch також припускає, що поставки OEM-запчастин автомобільним клієнтам в Росії незабаром зупиняться повністю, і продовжувати цей напрямок бізнесу більше не буде можливості. Те саме стосується і напрямку побутової техніки BSH – компанія повністю припинила поставки як запчастин для такого виробництва, так і самої побутової техніки в Росію, а також призупинила роботу двох своїх заводів у Санкт-Петербурзі.

Bosch готується до можливих сценаріїв і проводить регулярно оцінку цієї дуже нестабільної ситуації, щоб швидко вжити необхідних заходів.

Команди експертів знаходяться в тісному контакті з постачальниками, їхніми контрагентами та клієнтами. Компанія уважно вивчає значення кожного з санкційних списків для Bosch, а потім впроваджує їх.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.