Браузер Microsoft Edge отримає вбудований Adobe Acrobat для роботи з PDF

 | 14.00

Microsoft Edge

Браузер Edge вже має вбудований інструмент для перегляду PDF файлів, але Microsoft вирішила замінити його на версію від Adobe Acrobat, яка включає «розширенні» щоправда разом із тим і платні функції.

Microsoft подає інтеграцію як спосіб надати користувачам «унікальний досвід роботи з PDF-файлами з вищою точністю для кольорів та графіки, покращеною продуктивністю та безпекою«. Хоча компанія заявляє, що базові функції будуть безкоштовні та не втратять у функціональності, новий інструмент буде мати «ненав’язливий бренд Adobe«.

Звісно буде опція «спробувати» платні функції PDF від Adobe, які дають вам змогу об’єднувати файли, редагувати текст і зображення та конвертувати PDF-файли. Однак увімкнення цих функцій має певну ціну й означає, що вам доведеться оформити підписку на Adobe Acrobat.

Рішення замінити стандартну програму для читання PDF на продукт Adobe виглядає дивним, особливо враховуючи те, що на неї й так ніхто не скаржився, але побачимо чи справді вона пропонує такий «унікальний» функціонал.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.