Cardio Healthcare представила велотренажер Metabike для метавсесвіту

 | 13.00

Cardio coin Metabike

Хоча хайп навколо метавсесвіту, запатованному компанією Meta дещо знизився, деякі компанії не полишають спроби потрапити в таку екосистему.

Компанія Cardio Healthcare, яка випускає аксесуари для фітнесу під брендом Cardio, представила розробку Metabike. Це перший у світі велотренажер, вбудований у метавсесвіт компанії.

black mirror analogy
Кадр з серіалу Чорне дзеркало, де ілюструється схожий концепт

У метавсесвіт Cardio HUB, крім велотренажера, входить телевізор та планшет зі спеціальними програмами. Усі пристрої об’єднуються по Bluetooth і під час тренувань можна виконувати різні завдання і навіть заробляти (приблизно до $30 щомісяця). Але надходить заробіток у вигляді внутрішньої валюти Cardio Points. Її можна використовувати у програмах Cardio для оплати товарів та послуг.

На Metabike можна змагатися з іншими користувачами по всьому світу у віртуальних перегонах. Також можна просто їздити в мальовничих краєвидах, дивитися шоу, занурюватися в інші метасвіти та відслідковувати свої тренування.

У велотренажері використовуються ігрові контролери та педалі, які відстежують реальну швидкість, крутний момент і дистанцію тренування користувачів. А ще Metabike, можливо, працюватиме з біговою доріжкою Metarun, яку тестують зараз у фітнес-залах Південної Кореї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.