Clubhouse стане аудіомессенджером?

 | 18.00

Сервіс Clubhouse має отримати нові функції і другий шанс на популярність. Платформа популяризувала «кімнати для спілкування», а тепер розробники спробують переосмислити себе, щоб зробити програму більш схожою на платформу для обміну голосовими повідомленнями. Про це йдеться в блозі компанії.

Оновлення зосереджено навколо нового формату під назвою «Чати» (Chats). Chat – голосова групова розмова з коханими людьми. Це схоже на кімнату (Clubhouse room), але дії відбуваються асинхронно, тому можна заскочити та залишити голосове свого часу.

Розробники вважають що голосові повідомлення набагато швидші за текст, тому можна донести більше — кольорів та історій, нюансів та більше неофіційних речей. Крім того, нові Chat автоматично розшифровуються та перекладаються різними мовами, тому їх можна читати на ходу та спілкуватися з друзями, які розмовляють різними мовами.

Голос робить спілкування більш особистим, ніж текст. У чатах можна чути, як співрозмовники сміються, відчувати, коли вони втомилися чи хворі, посміхатися, коли вони пожвавлюються, і дивитись на їхні обличчя, коли вони розмовляють.

Кімнати live rooms залишаться, і продовжать бути центральною частиною Clubhouse. Оновлена програма вже доступна для iOS та Android.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.