До Дня Незалежності у магазинах цифрової дистрибуції Steam та GOG стартували розпродажі українських ігор

 | 18.00

Ukrainian Games Festival

До Дня Незалежності України організатори конкурсу розробників Indie Cup в запустили Ukrainian Games Festival у Steam. Це фестиваль ігор від українських розробників. До нього увійшли понад 200 проєктів — як блокбастери від GSC Game World та Frogwares, так і безліч цікавих інді-ігор. На сторінці представлено 50 демо-версій, понад 60 ігор зі знижкою, а також багато проектов, які ще не вийшли.

В рамках фестивалю можна купити зі знижкою S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (-75%), Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter (-80%), Козаки 3 (-60%), Ostriv (-10%), Strategic Mind: Blitzkrieg (-40%), FoxTail (-35%) та багато інших ігор. Для зручності ігри на Ukrainian Games Festival поділено на добірки — за розробниками, жанрами, знижками, а також тематикою. Наприклад, «Українська класика», «Добрі ігри», «Наукова фантастика» і навіть «Пані та панове коцькі» — з іграми про котів.

Свою акцію запустив і сервіс GOG. В рамках акції можна придбати безліч ігор зі знижками від 30 до 80%. У списку усі ігри із серії про Шерлока Холмса та інші проєкти київської студії Frogwares. Приємні знижки на серію S.T.A.L.K.E.R. і «Козаки» від GSC Game World, на ігри серії Men of War («У тилу ворога»). Діють знижки на інді-ігри, серед яких Ostriv та інші.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.