Дженсен Хуанг: ChatGPT — важливий для технологій як браузер, Javascript, iPhone або Spotify

 | 08.00

NVIDIA Huang

Дженсен Хуанг, СЕО NVIDIA, прокоментував феномен популярності сервісу ChatGPT.

Говорячи про функціональність чатбота, Дженсен відразу екстраполював її на найближче майбутнє:

«Він, звичайно, може написати вірш, він може заповнити електронну таблицю, він може написати SQL-запит і виконати SQL-запит, він може написати код на Python, він може написати Verilog – він не може зробити щось із цього сьогодні, але звичайно, колись він зможе».

«Це момент iPhone для штучного інтелекту. Це час, коли всі ці ідеї в галузі мобільних обчислень і таке інше, все це об’єдналося в продукті, який просто всім подобається, як я це бачу».

ChatGPT Plus

Президент NVIDIA конкретизував та спробував передати аудиторії розуміння всієї широти можливостей ChatGPT: використання в якості API, робота з електронними таблицями та обробка масивів даних, створення графіки, обробка фото та відео, програмування та творчість.

«І тепер питання у тому, як швидко технологія пошириться? Я думаю, що останні 60 днів говорять нам про те, що швидкість розповсюдження технологій може бути досить високою».

Дженсен Хуанг порівняв важливість ChatGPT з створенням браузера, Javascript, появою iPhone та безлічі застосунків для нього, а також з появою Spotify.

Керівник NVIDIA вважає найважливішим моментом демократизацію складних обчислень, яка стає можливою з використанням просунутих та простих у користуванні засобів штучного інтелекту:

«За останні 40 років ми робили комп’ютери усе складнішими для програмування людиною, і саме тому технологічний розрив ставав дедалі більшим – але одного чудового дня раптово кожен зможе програмувати. Ви просто повинні підказати цій штуці написати вам програму, щось зробити вам, щось автоматизувати вам.»

ChatGPT та подібні технології – потенційна «золота жила» для NVIDIA як виробника потужних обчислювальних пристроїв. OpenAI вже використовує близько 25 000 відеокарт NVIDIA для задоволення поточних серверних потреб.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.