Експерти Traders Union сформували ТОП-5 найкращих ноутбуків для трейдингу

 | 18.49

Person's Hand Using Laptop

Traders Union — це інформаційно-аналітичний ресурс. Він спеціалізується на фінансових ринках, але з акцентом на Форекс. Статті для сайту пишуть професійні аналітики та автори з глибокими знаннями в галузі інвестування, торгівлі різними класами активів, управління капіталом.

Команда Traders Union регулярно проводить дослідницьку роботу, щоб надати читачам ресурсу найактуальнішу інформацію для максимально ефективного трейдингу. На початку 2023 року експерти вивчили технічну складову торгівлі фінансовими інструментами. У ході проведеного дослідження вони сформували ТОП-5 найкращих ноутбуків для трейдингу Форекс. Статтю з рейтингом опубліковано на сайті Traders Union у розділі «Цікаві статті».

Критерії відбору найкращих ноутбуків для торгівлі на Форекс

Під час складання списку експерти ресурсу брали до уваги такі технічні характеристики:

 • тип процесора;
 • розмір оперативної пам’яті;
 • ємність жорсткого диска;
 • тип відеокарти;
 • роздільна здатність дисплея та чіткість зображення;
 • розмір екрану;
 • дизайн ноутбука;
 • можливості підключення до Wi-Fi.

Також аналітики враховували характеристики батареї (ємність, термін служби, час роботи пристрою в автономному режимі) та кількість портів, за допомогою яких до ноутбука можна підключати додаткове обладнання.

Список рекомендованих Traders Union ноутбуків для операцій на Форекс

У ході комплексної оцінки десятків моделей різних виробників експерти Traders Union вибрали п’ять ноутбуків із оптимальними для торгівлі на фінансових ринках характеристиками.

ТОП-5 брендів виглядає так:

 • 1 місце — MSI
 • 2 місце — Huawei
 • 3 місце — Acer Aspire
 • 4 місце — LG
 • 5 місце — Lenovo

У статті Traders Union наведені конкретні моделі лептопів цих виробників, які зможуть задовольнити торгові запити трейдера з будь-яким досвідом, у тому числі й професіонала. По кожній моделі вказані найкращі характеристики, переваги та недоліки.

Інша корисна інформація зі статті про найкращі ноутбуки

З публікації на сайті Traders Union можна дізнатися про те, як вибрати гарний ноутбук для торгівлі на Форекс. Також експерти розповіли про те, чи можливий успішний трейдинг із ноутбуком, який коштує менше 1500 доларів.

Крім того, у статті подано загальні поради щодо вибору пристрою для трейдингу. З їхньою допомогою можна зрозуміти, який девайс – стаціонарний комп’ютер чи ноутбук – більше підійде для конкретної торгової стратегії.

Наприкінці публікації вказані найкращі брокери для торгівлі на Форекс у 2023 році. Вони стали лідерами нового рейтингу брокерських компаній, який щомісяця формується Traders Union за унікальною методологією.

Про Traders Union

Traders Union публікує ринкову аналітику, прогнози та торгові сигнали для Форекс, авторські дослідження та огляди брокерів. Регулярно на сайті оновлюється рейтинг Форекс брокерів, а також рейтинги криптовалютних бірж, CFD брокерів, бінарних опціонів і ПАММ.

За допомогою Traders Union можна отримувати додатковий дохід від операцій із валютними парами та іншими фінансовими інструментами. Програма виплат доступна всім зареєстрованим трейдерам, які торгують на різних ринках за реферальним посиланням Traders Union. Також вони можуть звернутися до юристів порталу за безкоштовною допомогою у разі порушення брокером своїх зобов’язань.

Крім того, учасники Traders Union можуть заробляти на партнерській програмі та отримувати реальні гроші за операції на демо-рахунках (у разі перемоги у конкурсі трейдерів). Сайт пропонує величезну кількість навчальних матеріалів для новачків, а для досвідченіших трейдерів — корисні інструменти, які допоможуть досягти успіху в торгівлі на Форекс.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.