Електромобіль Sunswift 7 на сонячних панелях побив рекорд швидкості на дистанції 1000 км

 | 11.00

Sunswift 7

Інженери Університету Нового Південного Уельсу розробили автомобіль, обладнаний сонячними панелями. Транспортний засіб зміг встановити рекорд швидкості на дистанції 1000 км.

Машина австралійських інженерів не має кондиціонера, подушок безпеки, системи ABS та інших компонентів. Це робочий прототип.

Sunswift 7

Коефіцієнт аеродинамічного опору вдалося знизити до 0,095. Для порівняння, в електромобіля Model S компанії Tesla цей показник становить 0,209. Нормальний коефіцієнт для сучасних машин — 0,3 і нижче.

Sunswift 7

Робота над Sunswift 7 зайняла приблизно 2 роки. Метою австралійських інженерів було створення автомобіля на сонячній енергії, який зможе потрапити до Книги рекордів Гіннесса як найшвидша машина у своєму класі на дистанції 1000 км.

Sunswift 7

Для заїзду команда розробників вирушила на трек Highway Circuit в Австралійському автомобільному дослідницькому центрі. На одному заряді Sunswift 7 зміг проїхати 240 кіл із середньою швидкістю 85 км/год. На це в автомобіля пішло 11 годин 53 хвилини і 32 секунди. Машина може потрапити до Книги рекордів Гіннесса, коли комісія отримає всі дані для реєстрації досягнення.

Sunswift 7

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.