Warning: strpos(): Offset not contained in string in /srv/htua/htdocs/wp-content/themes/mSoftPress/functions.php on line 570
Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

 • Это мероприятие прошло.

HOW TO SELL

01.06.2019 @ 10:00 - 19:00

UAH1500
howtosellplashka
<>Глобальні зміни у світовій економіці впливають на всі ринки без винятку. Малий, середній і великий бізнес стикаються з новими викликами. Щоб впоратися із зовнішніми викликами і досягти успіху в найближчі роки, вам необхідно вчасно змінити поточну модель продажів з урахуванням передових технологій і підходів. Як це зробити? Про це ви дізнаєтеся 1 червня 2019 року на бізнес-конференції HOW TO SELL. Перед вами виступлять визнані експерти з продажу, особистої ефективності, лідерства та управління персоналом. На прикладі реальних кейсів ви дізнаєтеся, як сьогодні продають кращі з кращих. І отримайте потужні інструменти і технології, які допоможуть вам побудувати успішний відділ продажів і кратно збільшити прибуток в перші місяці після конференції. <>Вас зацікавить ця конференція якщо:
 • ви IT Sales Manager, який мріє очолити відділ продажів;
 • ви CEO або CTO, який хоче вивести свою команду на новий рівень;
 • ви працівник аутсорсингової компанії, який хоче підвищити рівень своїх знань;
 • ви новачок, який мріє стати крутим сейлз-менеджером;
 • ви просто цікавитеся сферою продаж та любите нові знайомства.
<>На How To Sell очікується понад 250 учасників – власників бізнесу, генеральних директорів, топ-менеджерів провідних українських компаній. <>Нетворкінг стане одним з ключових переваг конференції: у програмі виділено спеціальний час для спілкування, під час якого ви зможете завести нові ділові зв’язки, обмінятися досвідом, знайти нових клієнтів і партнерів. <>Спікери:
 1. Андрій Длігач — Засновник і CEO. Advanter Grou.
<>— Доктор економічних наук, стратег, футуролог <>— Провідний експерт з формування стратегій проривів. <>— Член ради директорів Digital Transformation Institute <>— Член ради директорів SingularityU Kyiv <>— CEO, Luniter troubleshooting
 1. Ваче Давтян — підприємець і бізнес-тренер. Засновник і лідер компаній «Промкабель-Электрика», «Пан Электро», «Школа развития лидеров LeaderWay».
 2. Sasha Gavrylyuk — Managing Partner at Growth Factory, CEO at Profit Grou. Саша консультує технологічні бізнеси зі стратегічних питань. За даними аналітики надає об’єктивну картину і нові шляхи вирішення старих проблем. Підвищує профіт клієнтів за рахунок підвищення рівня усвідомленості власників, розробки та впровадження нетипових управлінських рішень.
 3. Cyril Bialo — Єдиний фахівець з продажу в Srings. При цьому компанія виросла з 4 до 18 осіб за 9 місяців. На той момент компанія мала один канал продажів Uwork. У компанії Adsy.com.ua стабілізація обороту у максимальної позначки, впровадження кастомной CRM системи (виступав у ролі Product Owner в проекті, писав ТЗ і документацію), найняв і навчив 7 осіб, які згодом збільшили оборот компанії на 15%.
 4. Pavel Obod — CEO у Sloboda studio​.
<>— Організовував конференції з бюджетом $ 100 + k в Україні, Білорусі та Польщі; <>— Своя IT компанія на 70+ людией; <>— Власник IT бізнес спільноти з 17k членів; <>— 2х річна дочка зі мною відвідала у відрядженнях понад 20 країн. <>Наступні спікери будуть анонсовані згодом! <>Придбати квитки: htts://2event.com/ru/events/1681668 <>Промокод на 10% знижку: discount10 <>Залишилися запитання? <>Пишіть або телефонуйте: [email protected] / [email protected] <>+380970272377

Подробности

Дата:
01.06.2019
Время:
10:00 - 19:00
Стоимость:
UAH1500
Событие рубрика:
Веб-сайт:
http://howtosell.com.ua/

Место проведения

Готель Братислава
вулиця Андрія Малишка 1
Киев, 02000 Украина
+ Карта Google
Телефон:
044 537 3975
Веб-сайт:
http://www.bratislava.com.ua/