Фітнес-браслет Huawei Smart Band 8 отримав NFC та оновлені сенсори за ціною $40-45

 | 16.00

Huawei Smart Band 8

Huawei анонсувала спортивний браслет Smart Band 8. Його капсула з електронікою важить 14 г і має товщину 8,99 мм.

Порівняно з минулорічним Band 7 параметри зменшилися на 2 г і 1 мм відповідно. Корпус спортивного браслета має захист від води за стандартом 5ATM.

Huawei Smart Band 8 обладнаний дисплеєм діагоналлю 1,47″. В основу покладено прямокутну матрицю AMOLED з Always-on і роздільною здатністю 368 x 194 пікселя. На вибір користувачам передбачено понад 10 000 циферблатів.

Спортивний браслет вміє виконувати моніторинг сну за допомогою технології TruSleep 3.0. Для визначення частоти серцевих скорочень передбачена технологія TruSeen 5.0. Причому браслет зберігає показники протягом тижня. З інших функцій відзначимо визначення рівня кисню в крові, управління жіночим здоров’ям, моніторинг стресу і 100 спортивних режимів.

Huawei Smart Band 8 обладнаний акумулятором, який забезпечує до 14 днів роботи. Технологія швидкої зарядки дає змогу за 5 хвилин забезпечити два дні використання спортивного браслета.

Huawei Smart Band 8

Рекомендована виробником вартість базової версії Huawei Smart Band 8 склала $40. Варіант з NFC компанія оцінила в $45. Продажі почнуться 26 квітня.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.